Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes esemény utáni tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes esemény utáni tablettát is tartani otthon vagy ez már túlzott óvatosság? Vagy általános dolog, hogy a párok tablettát is tartanak otthon?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arról van szó, hogy nem akarnék védekezni... Csupán kissé félek, hogy pl. elszakad a gumi, vagy hasonló kis balesetek... Persze, ott a 72 óra, de hallottam olyasmit, hogy vannak olyan fajta tabletták, amiket hamarabb be kell venni, meg hogy minél több idő telik el, annál nagyobb a hibaszázalék... Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy talán előre be kéne szereznem...
2009. júl. 27. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
h érted h vannak olyan tablettak amiket hamarabb be kell venni? a 72 orasat esemeny utan. ha nem védekeztetek. sztem nem baj ha van kéznél.
2009. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arról hogy van amit előbb be kell venni ezen a linken olvastam: [link]
2009. júl. 27. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:
nem érdemes, mivel állati drága, így pénzkidobás, mert ha rendesen védekeztek akkor nem lesz rá szükség.
2009. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te a fogamzasgatlora gondolsz? igen, azt jol tod, azt előtte kell bevenni. vagyis folyamatosan szedni. elolvastam a linket, de csak a 72 orasrol volt szó, azt meg mindig esemény utan kell bevenni, nem hiaba az a neve h esemeny utani tabi. én a helyedben tartanék otthon 72 orasat. nalunk mar nem egyszer elszakadt a gumi, pedig tudjuk hasznalni, még mielott jönne vmi okoskodó valaszolo h " ha helyesen hasznaljak, akkor nem szakad ki ". de kiszakadhat akkor is.
2009. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben az óvatosságból sosem elég!
2015. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!