Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek nem állt be rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem állt be rendesen még a menzesze az nehezebben esik teherbe?

Figyelt kérdés
"hülyék" a hormonjaim (a védőnő szerint) mert nekem nem 28 naponta jön meg, hanem kb. 3 HAVONTA. szoval valamilyen értelemben rendszeres...és igazábol nekem semmi bajom ezzel, még örülök is neki, csakhát igy a terhességet is nehezebb lesz észrevenni HA véletlenül valami baleset történik.Tudom hogy a gyógyszer helyreállítaná (elvileg) de azért kiváncsi vagyok...nehezebb igy teherbe esni?
2009. júl. 28. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nehezebb, hanem könnyebb abban az értlemben, hogy még körülbeül sem tudod, hogy mikor van peteérésed, bármikor lehet, így nem tudod elkerülni a termkeny napokon való szexet, mivel bármikor lehet, hogy épp az van.


Amúgy meg jó lenne ezzel nőgyógyászhoz menni, nem normális az, hogy nincs havonta meg. Rendbe kellene tenni, valami nem oké.

2009. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy. De tényleg menj el nőgyógyászhoz. Felír tablettát, aminek alacsony a hormontartalma és beállítja a menstruációdat. Kevesebb eséllyel alakulhat ki cisztád, és legalább nem ér meglepetésként ha megjön. Nem beszélve arról, hogy ha véletlenül valami baleset történik, akkor sem kell idegeskedned.
2009. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és igy a terhességi teszt is nehezebben mutatja ki hogy mi van? (ha pl. gumival védekezünk és mondjuk nem történik semmi baleset, de én mondjuk biztosra szeretnék menni és csinálok 2-3 tesztet azt akkor mikor csináljam (hány nappal szex után?)
2009. júl. 28. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztnek ehhez semmi köze, az a szervezetben lévő hcg hormont mutatja ki. Szex után két héttel már kimutatja, ha van valami.
2009. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!