Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja szedem a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szedem a gyógyszert és kimaradt egy szem?

Figyelt kérdés

Az első levél fogamzásgátlómat szedem.

Sajnos tegnap vettem észre hogy egy nappal el vagyok csúszva, de sajnos nem tudom hogy melyik nap maradt ki, mert arra emlékszem hogy tegnap és tegnap előtt biztos, hogy bevettem.

Közbe voltunk együtt a párommal és mivel nem tudtam hogy egy gyógyszer kimaradt így nem védekeztünk mással.

Segítenétek, hogy ilyenkor mik a lehetőségek?

Tegnap vettem be az utolsó gyógyszert.

Köszönöm.



2012. szept. 4. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetőség semmi, vagy terhes vagy vagy nem, ha nem jön meg tesztelj.


Ha szétszórt vagy akkor kérjél implantátumot vagy szurit.

2012. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Igazad van abban hogy kicsit furán sikerül megfogalmaznom a kérdést.

Egyébként nem szoktam ennyire szétszórt lenni, csak mostanában sok a teendőm.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mennyi az esélye annak hogy terhes lettem a figyelmetlenségem miatt?

2012. szept. 4. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esélye, hogy terhes legyél attól is függ, hogy a levélnek melyik részén maradt ki a tabletta. Az én tablettám leírásában benne van, hogy a peteérés időszakában a legfontosabb, hogy el ne felejtsem. Olvasd át a tájékoztatóját. Mondjuk nem tudom hogy nem vetted észre azonnal. Nekem a levélen a napok is rajta vannak és mindig nézem, hogy milyen napit veszek be. Így azonnal észrevenném ha mondjuk kedden még csak a hétfőit veszem be.
2012. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is meglepődtem hogy nem igaz hogy nem vettem észre mert nekem is rajta vannak a napok...

De sajnos mostanában sok szabadságolás volt a munkahelyemen így volt hogy este 9kor is még csörgött a telefonom és 12-14 órákat dolgoztam közbe próbáltam ellátni a háztartást és itt volt/van az iskolakezdés, mert van két nevelt gyermekem (a párom előző kapcsolatából.).

Közbe hétvégén iskolába járok.

És ebbe a hónapba bírósági tárgyaláson is meg kellett jelennem...

Szóval mindig kutyafuttában vettem be a gyógyszert... :(

Ez előtt 5 évig szedtem bogyót és mindig sikerült rendesen szednem, csak most összejött minden.

Igazából a peteérésem az kb. a levél vége felé lett volna, mert olyan 35-40 naposak voltak a ciklusaim.

A gyógyszert a mensi első napján kezdtem el szedni és ez az első levél.

2012. szept. 4. 13:21
 5/5 anonim válasza:
Én is sokszor elfelejtettem bevenni a tablettát mikor elkezdtem. Ajánlom , hogy a telefonodon állíts be egy ébresztőórát arra az időpontra, amikor be szoktad venni a gyógyszert, így soha nem fogod elfelejteni :)
2012. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!