Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlenül elnéztem és az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül elnéztem és az egyik nap 2 bogyót vettem be 1 helyett, mert azt hittem az előző nap elfelejtettem bevenni. így mostmár csak 3 bogyóm van ebből a levélből,4 helyett. Vajon így is védve vagyok?

Figyelt kérdés
vagy esetleg kezdjem el egyből (7 napos szünet nélkül) szedni a második levél tabit?
2009. júl. 28. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

háááát...eccerre 2 bogyót amúgysem szabad bevenni.


lehet ilyenkor azt csinálni h a második levélből egy szemet kiveszel, ami hiéányzik, és beveszed, de akkor azt a levelet már nemtudod ahsználni, max tartalék lehet,. ezígy nemtúl gazdaságos. én azt csinálnám, h úgyvenném, mintha elfelejtettem volna bevenni az uccsót, ésakkor 7 nap helyett u8 napos szünet (mert bennevan az uccsó nap, amikor nemvetted be) és a kövi levélnél, a szünet után 2 hátig óvszert hazsnálnék.

2009. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! Ha azt hitted hogy elfelejtetted bevenni előző nap,(de ugye bevetted) akkor másnap nem látod hogy a tegnapi hiányzik? Vagyis hogy mégiscsak bevetted? Neked nem mutatja a napokat?
2009. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek pótoltad be a kihagyottat?
2009. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


De nekem is mutatja a napokat, csak egyik este elkezdtem számolgatni és megnéztem a kis naptáromon, hogy mikor jött meg meg ilyenek...és egy nap eltérés volt... vagyis úgy tűnt, hogy valamikor kihagyhattam egy tabit, bár nem emlékeztem, hogy mikor történhetett ez. De eléggé kétségbeestem és gyorsan bevettem kettőt, hogy legalább másnaptól "rendesen" működjön tovább a dolog. Két napra rá megint elkezdtem számolgatni és rájöttem, hogy az azelőtti számolásnál elnéztem egy hónapot, vagyis nem az utolsó menzeszem idejétől számoltam hanem az azelőttitől és azért nem stimmelt a bogyival valami. De ugye akkor már késő volt... és mostmár csak 2 bogyim van 3 helyett... van valakinek valami jó ötlete, hogy most mit csinálhatnék?

2009. júl. 29. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Jó persze nem kellett ovlna ketőtt bevenni, de most már mindegy.Nem lesz semmi baj.Egy nappal hamarabb meg fog jönni és kész ennyi.Megjön eltelik a szünet aztán elkezded a következő levelet.Nyugi nem lesz semmi gond.Ez olyan mintha előrébb hoznád a vérzésed, egy nappal.Fúú én hányszor csinálom, hogy a 21 szem helyett csak 20 vagy 18-19 szemet veszek be előrébb akatom hozni a vérzésem valami maitt.Nekem nőgyogyi mondta, hogy nyugodtan leeht ilyet csinálni erre is van a tabi.Szóval ennyi
2009. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Először is köszönöm a választ : ) pedig már épp azon voltam, hogy oké akkor "elpazarlom" a következő havi levelem és kiveszek belőle egyet. De ha ezt neked nődoki mondta akkor végülis... : ) kérdésem viszont még lenne: így is védett vagyoook most? és a gyógyszer mentes napokban is védett leszek? és a következő hónapban? a válaszodat előre is köszönöm : )

2009. júl. 30. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Védett leszel ne aggódj nekem se volt baj ( bocsi a késő válaszért )
2009. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!