Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spermicid fogamzásgátló kúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spermicid fogamzásgátló kúp használata esetén a pasinak nem kellemetlen az orális szex?

Figyelt kérdés
Még soha nem használtam spermicid kúpot! Tényleg használható fogamzásgátlás céljára úgy is, hogy nem szakítjuk meg az együttlétet magömléskor?
2009. júl. 28. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
gondolom orális helyett análist akartál írni, mert ha kupod nyomsz fel a seggedbe, attól még simán leszophatnád a pasidat.
2009. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Húsvétkor egy kislány pont úgy lett terhes, ezen az oldalon kért segítséget. Spermicides cuccal védekeztek és nem szakították meg.

Szerintem, ha elolvad és ilyen folyós anyag lesz belőle, akkor utána elég kellemetlen lehet nyalogatni és nem is szájba való.

2009. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
nem használható megszakítás nélkül. de még megszakítással sem használnék ilyet hogyha semmiképpem sem akarnék gyereket, én tuti nem bíznám rá magam. amúgy biztos rossz ízű.
2009. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen használható megszakítás nélkül, ugyanolyan jól véd, mint az óvszerek. Sokan nem bíznak benne és remek kibúvót is jelent sok embernek, hogy miért is esett teherbe. Aki rendesen használja, betartja az előírásokat, annál semmi gond, használd nyugodtan megszakítás nélkül, nagyon jó indexe van. Az orális szex valóban kellemetlen lehet, azt inkább előtte, tudom, hogy illúzióromboló, de inkább minthogy a szájába kerüljön, valóban nem szájba való.
2009. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minden szabályt betartotok,pontosan ügyeltek minden részletre és elolvassátok a betetájékoztatót,akkor természetesen hazsnálható megszakítás nélkül is.Majdnem oylan hatásos,mitn az óvszer,de termékeny napokon mi azért megszakítjuk,mert biztos ami tuti,de az arra van kitalálva,h védjen!Viszont ne nagyon nyalogassa a párod,mert igencsak kellemetlen az íze és nem biztos,h jót tesz ha lenyel belőle.
2009. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!