Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rögtön jelentkeznek a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön jelentkeznek a fogamzásgátlo tabletta mellékhatásai, ha nem jo nekem az, amit kiírt a doki?

Figyelt kérdés
Lassan el fogom kezdeni szedni. Olyan mellékhatásra gondolok, mint pl fejfájás, rosszullét, hanyinger...stb amit kiválthat a tabletta. Első napokban jelentkezni fog, ha nem bírja a szervezetem?Vagy csak hetekkel később? Azok a mellékhatások lehetnek olyanok is pl, hogy hirtelen összeesek?
2009. júl. 28. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
bármikor ezt nem lehet megmondani és nem biztos hogy jelentkeznek, illetve ha elviselhető mellékhatás akkor el kell viselni, benne van a tájékoztatóban hogy mik lehetségesek. ne aggódj bírni fogja a szervezeted.
2009. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pecsételést már a mensi után tapasztalhatod, azaz nem múlik el, hanem pár nappal tovább vérezgetsz. Nálam így volt. A pms-ként jelentkező mellfeszülés meg elfelejtett elmúlni, ahogy megvolt. Azóta is folyamatosan fájnak és nőnek a melleim. Ez megy hónapok óta. 1 hónapból 1 hetet nem fájnak a melleim. A hasfájdogálás is jelentkezhet már az elején. Nekem pl. a fejem is fájt minden egyen mensi alatt. Váltottam gyógyszert, a másik mellett nincs fejfájás, de minden egyéb mellékhatás megmaradt. A doki szerint túlérzékeny vagyok, nincs mit tenni.
2009. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!