Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért kezd el lüktetni barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el lüktetni barátnőm vaginája, miközben újjazom?

Figyelt kérdés
Már jóideje próbálok én is gyönyört szerezni neki, de mindig leállít, azzal az indokkal, hogy már kellemetlen érzés. Egyáltalán nem csinálom dúrván, be is van nedvesedve, de mindig azt érzem, hogy egy idő után elkezd lüktetni neki(sex közben is, nem csak újjazásnál), és ekkor jön a leállítás is. Pedig ő is akarná a dolgot.. Kérdem miért van ez?
2009. júl. 28. 22:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz helyre küldtem, de ha válaszoltok, nem haragszom meg. :)
2009. júl. 28. 22:24
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia! A kérdésed kicsit fura, orgazmus közben illetve kicsivel utána szokott egy nő ilyeneket produkálni és utána valóban kellemetlen lehet a folytatás, bár egy nő hamarabb képes újabb orgazmusra, mint egy férfi. Nem lehet, hogy a barátnődnek orgazmusa van?
2009. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szinte teljesen kizárta, és én is kizárom, mert orgazmus jeleit nem vettem, illetve vettük (:S) észre.
2009. júl. 28. 22:30
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Vagy még nem érte el az orgazmust, de közeledve az érzéshez, fél tőle. Kérdezd meg hogy miért kellemetlen, fájdalmas e neki, vagy tart a továbbiaktól.
2009. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a lüktetés ott bent az az egyik jele meg az h utána kellemetlen neki!!

és azt mondod h nem vettetek észre orgazmus jeleit ... érdekes ...

2009. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Vagy orgazmusa volt, vagy már csak egy pici választja el az orgazmustól és ilyenkor a lányoknál az a kellemetlen érzés, hogy olyan, úgy érzik mintha pisilniük kellene. De az sincs kizárva, hogy már orgazmus után van, ezt csak ő tudja.
2009. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mióta vagytok együtt? Volt már a barátnődnek hüvelyi orgazmusa, amiről tud és élvezetes volt számára? Ha még nem volt neki, akkor könnyen lehet, hogy így jelentkezik, de még élvezet nélkül, ez előfordul, idővel kialakul. Esetleg orális szex esetében is előfordul ilyen, amikor nem nyúlsz a barátnődhöz csak szájjal? Ezt a lüktetést kíséri bármi más tünet?
2009. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudni kell róla, hogy nagyon gátlásos. Nagyon kis lépcsők után jutottunk el erre a szintre, tehát nem lehet neki nagyon új se a dolog.
2009. júl. 28. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ez a gond gátlásos. Valóban én is a vizelési ingerre gondolok, ez lehet a kiváltó oka a dolognak, csak nem merte elmondani, félt, hogy ilyen idős korában talán bepisil. A gátlások fel fognak oldódni egy idő után, nem kell aggódnod, utolsó és egyben első voltam :)
2009. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: Már több mint két éve együtt vagyunk. Nem volt még neki orgazmusa. Orális sex közben, mikor nyelvvel csinálom nincs ilyen tapasztalat, de azt vmiért nem is kedveli annyira. Valszeg rosszul csinálom, vagy nem tudom. Más "tünet" nem volt.
2009. júl. 28. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!