Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéktól tényleg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéktól tényleg ilyen könnyű teherbe esni? Mégis mennyi esély van rá, hogy csak az előváladéktól teherbe essen valaki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem olyan könnyű... egyátalán... egyrészt a nőnek épp a legtermékenyebbnek kell lennie a férfinak meg kell, hogy legyen spermium az előváladékában, és ez sem mindenkinek van! De ez sem elég, mert életerős spermiumnak kell ott lennie és nem egy kis gyengécskének aki az első kanyarban meghal. :) El kell jutnia a petesejtig de arra sincs garancia, hogy oda bejut... és előváladék ha tartalmaz spermiumot akkor igen kis számban, hiszen nem az a funkciója, így még kevesebb az esély arra, hogy teherbe essen valaki... hiszen minél kevesebb spermium annál kisebb esély a teherbeesésre.
2009. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Van rá esély... de van aki nem esik ettől teherbe..
2009. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Kb. 5% esélyed van.

Döntsd el, hogy ez könnyű, avagy nehéz.

2009. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem akárhány % az esély, akkor is megvan...én inkább nem kockáztatok...

Szerintem még túlzásba is viszem a parázást...:S Na de mindegy....én így gondolom...

2009. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

kb. 0,1% esélyed van az előváladéktól teherbe esni.


Azzal a tévhittel szemben ami az elmúlt pár évben terjed (főleg itt), az előváladék NEM TARTALMAZ spermiumot. Egy külön mirigy termeli. Funkciója az, hogy kitisztítsa ejakuláció előtt a hugycsövet, mivel a vizelet kémhatása káros a spermákra.


Namost az előváladékban akkorlehet spermium, ha a hugycsőben volt spermium. Tehát ha a férfi a legutolsó ejakulációja óta nem vizelt. Ha vizelt akkor a savas kémhatás minden bizonnyal az eselegesen ki nem mosódott spermát is megöli percek alatt.


És ha még valami durva véletlen folytán mégis kerülne kis mennyiségű spermium az előváladékba a hugycsőből, annak akkor is minimális az esélye arra, hogy elérjen a petesejtig. Egyrészt az "út" nagyon hosszú. A sperma nem "szórakozásból" spriccel ki a péniszből, hanem azért, hogy minél kevesebbet kelljen úsznia a spermának. Az előváladék viszont nem spriccel.

Másrészt a spermák 99%-a az út közben elpusztul. Az előváladékban pedig ha van is akkor olyan alacsony az életképes spermiumszám, hogy veszélyesebb átmenni a zebrán, mert ott több esélyed van rá, hogy elüt egy autó.


Az ilyen "jajj azelőváladéktól 2gumival teherbeeestem" típusú íróknál valószínűleg nem csupán előváladékról volt szó, hanem a tapasztalatlan férfi tag elélvezett, un. részlegsen (közepes mennyiségű spermium távozik a péniszből, ám az nem lankad le és a nemi vágy nem múlik) csupán nem észlelte.

2009. júl. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nőgyógyászati asszisztens mondta, hogy igenis tartalmaz az előváladék spermiumot.
2009. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is szakemberek mondták h az előváladék tartalmazhat spermiumot. Ha nem tartalmazna mindenki megszakítással védekezne, és az orvosok se intenének ettől a fajta védekezéstől. Lehet sok tini elolvasta a te kis kommentárodat h nincs benne spermium, és nagy örömmel alkalmazzák majd a megszakítást...Van ismerősöm aki így esett teherbe. A tények magukért beszélnek.
2009. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó 2:


Ha tudnátok olvasni és eljutottatok volna a szövegértelmezés azon szintjére, hogy megértitek, amit olvastok akkor látnátok, hogy pontosan leírtam, hogy MILYEN ESETBEN TARTALMAZHAT spermiumot az előváladék. Ezt a nőgyógyász is tudja, ezért mondta amit mondott.

Csodák pedig nincsenek.

2009. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Ja értem már...akkor legközelebbi együttlétnél majd megkérdezi a csaj a pasit h kicsim, pisiltél már a tegnapi óta? Igen...Oké akkor csináljuk megszakítással!:D
2009. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
85%
2010. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!