Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet fogok most elkezden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet fogok most elkezdeni szedni, fogamzásgátlás céljából. Mikor kell elkezdeni? És mikortól hat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az orvosom elmondta, hogy a mensi 3. napján kell kezdeni, és utána még 1 hónapig nem hat. Viszont a betegtájékoztatóban azt olvasom, hogy a mensi 1. napján szedjem, és akkor már aznap érvényesül a fogamzásgátló hatás. Sok helyen olvastam ezt a max fél éves dolgot is, de nem tudom kinek higgyek. Maga az orvosom is ezt szedi, már 10 éve (persze 3 évente "pihen") ..azon kívül az ő lánya is, sőt a barátnőm is, akivel rokonok. Tehát nem hiszem, hogy rosszat akarna neki, meg magának is. Egyébként ő egy nagyon jó magánorvos, és nem is olcsó. Tehát nem hiszem, hogy ki akarna szúrni bárkivel. Előre is köszi a válaszokat :)
2012. szept. 7. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Higgy az orvosnak azt' kész, egy hónapot talán kibírsz úgy, hogy védekezel.
2012. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint védekezel gumival.
2012. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neki nem lett baja tőle, neked még lehet.

Ez a tabletta elsősorban nem fogamzásgátlásra való, és ez le is van írva a tájékoztatójában.

De ha meg annyira bízol az orvosban, akkor nem értem miért tetted fel a kérdést.

2012. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha elolvasod a betegtájékoztatót,kiderül,hogy ez a gyógyszer igazából egy erős hormongyógyszer,amit (elvileg) olyanoknak írnak fel,akiknek problémás a bőrük és CSAK MELLÉKHATÁSKÉNT VAN FOGAMZÁSGÁTLÓ HATÁSA,alapjáraton viszont nem kimondottan fog.gátló és fél évnél tovább nem szedhető! Csak sok doki ezt nem veszi figyelembe,nem is értem,hogy mért.Én is 2.5 évig szedtem,de már olyan rosszul voltam tőle,hogy trombózisgyanús lettem,elviselhetetlen görcseim voltak menstruáció alatt,úgy fájt a mellem,majd' megőrültem és hányingerem volt.Ekkor kértem a dokimat,hogy had váltsak gyógyszert.Most a Simiciát szedem és semmi bajom tőle,mert ez fog.gátló. Azért is olyan olcsó a Cypromix meg a Diane35,mert a tb támogatja,mert nem fog.gátló,mert a fog.gátlókat nem támogatja,ezért egy vagyon!
2012. szept. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!