Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan terhesség, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan terhesség, amit 3 hónapig nem vesz észre magán a nő, valamint 3 teszt is negatívat mutat?

Figyelt kérdés

A speciális nőgyógyászati vérvétel, ha nem a terhességre összpontosít,hanem a hormonokra, attól még észre venné a doktor az értékek emelkedését? Gondolok olyanokra pl., mint tesztoszteron, Se FHS, TSH supersensitiv, stb.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 8. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapig nem mutatta ki a terhes teszt és rendesen véreztem,vagy inkább kicsit erősebben is, mint szoktam.
2012. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Speciálisan menj el nőgyógyászhoz, és mondd el neki speciálisan, hogy attól tartasz, terhes vagy. Erre irányulva fog megvizsgálni. Egy laza tapintásos vizsgálat és ultrahang segítségével két percen belül lesz pontos válaszod.

Nem kell mindenféle hazudozással megközelíteni a kérdést, mert nem arra kapsz választ, ami a valódi kérdésed.


Kb. egy a millióhoz az esélye, hogy a tesztek is rosszak, vérzel is, meg teherbe is estél, de tüneteid sincsenek.

2012. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a teszt nem mutatja ki és vérzel is, ritka de lehet.


A vérévételen ha nem néznek hcg-t akkor ott sem biztos, hogy feltűnik. Kérjél a dokitól vérvételen terhességi vizsgálatot is és ultrahangozzon meg.

2012. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat ilyen terhesség. És ha nem specifikusan azt nézik, nem fogják észrevenni.
2012. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy hete voltam nőgyógyásznál, meg is vizsgált, azt mondta nincsen semmi..., beszéltünk a terhességről, de a vizsgálat után nem célzott ilyen dolgokra.
2012. szept. 8. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a TLC ismeretterjesztő csatornán a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" című műsort! Itt olyan nőkről van szó, akik szintén nem tudják, hogy terhesek, de mégis jön a baba és csak a szülési fájdalmakkor kezdik sejteni, hogy mi is történik! :) Érdekes! :)
2012. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!