Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kihagytam a 7 napos szünete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihagytam a 7 napos szünetet, tehát 2 levelet szedtem be egymás után, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Már beszedtem mind a kettőt, egymás után most vagyok a 7 napos szünetben, és tegnap együtt voltunk a párommal, nem élvezett belém, csak egy kicsit, amíg ki nem húzta. És utána kérdezte hogy ugye nem lehetek terhes? és annyira beleültette a fejembe ezt, hogy már azon görcsölök, hogy amiért nem hagytam szünetet nem véd annyira és védekezni kellett volna. Symicia-t szedek

Szerintetek?


2012. szept. 8. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok , de én úgy tudom hogy csak akkor nyújt 99%os védelmet a fog. gátló hogyha, mindent úgy csinálsz ahogy az orvosod mondott, vagy ahogy a tájékoztatóba le van írva.
2012. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam a tájékoztatót, a kérdés kiírása előtt, ír benne hogy így lehet eltolni a menstruációt, de azt nem írja hogy védekezni kellene mellette.
2012. szept. 8. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen így lehet eltolni a menstruációt, és ettől nem változik a tabletta hatékonysága.

Ellenben így is lehetsz terhes, ahogy a tabletta szedése alatt bármikor, csak nagyon kicsi a valószínűsége.


Egyébként köszönöm a kérdésed, miattad mosollyal indult a napom:

"nem élvezett belém, csak egy kicsit, amíg ki nem húzta."

2012. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) bocsi csak már úgy keltem fel hogy szinte szaladtam megnézni, hogy megjött-e de még nem pedig kedden vettem be az utolsó szemet.

Köszönöm a válaszokat :)

2012. szept. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!