Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az a fehér, ragadós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az a fehér, ragadós váladék?

Figyelt kérdés

Nem rég szeretkeztünk a barátommal, gumiban. Miután kihúzta, ott alul találtam fehér váladékot. Leellenőriztük a gumit, 100%, hogy nem volt kiszakadva. Szerintetek mi lehetett az? A barátom szerint az az én testnedvem ( vagy másik lehetőség, hogy a gumin lévő sikosító ) volt, talán igaza van, ám én még kicsit aggódom. Ugyanis az enyémnek átlátszónak kéne lnni. Nem?

Egyébként másnap is szeretkeztünk, és direkt megnéztük, hogy mielőtt elmegy, ott van-e. És ugyanúgy ott volt (bár kevesebb mennyiségben)

Vélemény?

17/L



2012. szept. 9. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
technokol.
2012. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem kéne még ezt csinálnod, mert kicsi vagy még hozzá!


Amúgy vszeg a hüvelyváladékod meg a koton síkosítója állt össze úgy a köpüléstől.

2012. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy lehet orgazmusod volt...
2012. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne átlátszónak lenni. Gyanítom, hogy a ciklusod közepén járhatsz. Akkor ugyanis ilyen bőséges, "tojásfehérjés", nyúlós, ragadós a hüvelyváladék, más néven méhnyaknyák. Olyan, hogy ha a két ujjad között megpróbálod széthúzni, akkor nyúlik, de nem szakad.


Ismerd meg a tested működését alaposabban, ha szexuális életet szeretnél élni - ebből a nyákból pl. pontosan lehet tudni, hogy éppen fogamzóképes vagy-e. Amikor ilyen a váladék, mint amit tapasztaltál, akkor vagy a leginkább fogamzóképes, tehát ha szakad a gumi, akkor mindenképpen 72 órás, stb...


Szóval teljesen normális, figyelgesd ezt a nyákot, mert nagyon hasznos lesz majd a későbbiekben, ha ismered a tested működését.

2012. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a nyugtató és értelmes válaszokat! :)

Utolsó: Értem. Köszönöm az információt, megfogadom a tanácsot :) És igen, pont olyan volt, hogy nyúlt, de nem szakadt.

2012. szept. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!