Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha lefeküdtem a barátnömmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefeküdtem a barátnömmel szombaton és másik héten szerdán megjött a menzesze szoval 4 napjára megjött neki védekeztünk is csak nem néztem meg rendesen a gumit hogy nem-e szakadt ki! és kicsit aggaszt, lehet terhes vagy hány százalék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

azt írtad h megjött a bnödnek.

ha megjött nem lehet terhes.

2009. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj nem terhes. Ha a gumi kiszakad azt lätni fogod.
2009. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a spermák 1 hétig elraktórozódhatnak a petefészekben de ennek nagyon kicsi a valószínűsége.Emiatt ne aggódj.
2009. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megjött neki akkor semmi probléma nincs!Elég Ritka hogy Terhes és mégis menstruál!Igaz vannak ilyenek de az tényleg ritka!Nyugi nem terhes!

15/L

2009. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de 4 napjára jött meg neki sex után igy sem lehet terhes? tudom hogy 2 hét után ágyazodik be hogy van ez igazibol?
2009. júl. 29. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ägyazodna be ha vedekeztetek gumival??????????

Az vagy elszakad vagy nem.

Ha lyukas akkor folyik minden hova a cucc nem lehet nem eszre venni. Olyan nincs hogy pici lyuk.

2009. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tökre el vannak tévedve azok akik azt hiszik hogy nem lehet terhes csak mert megjött a menzesze... igen is lehet, én csak a családomból tudok több olyan esetet említeni akiknek a terhesség FÉLIDEJÉIG megvolt a vérzésük, tehát a menzesz az nem biztos pont. ettől függetlenül ha védekeztetek akkor nem lesz terhes ne aggódj. máskor ha levetted az óvszert tedd a szádhoz és fújd fel így egyértelműen kiderül hogy lyukas-e vagy sem. lehet finnyásnak lenni hogy fúj de undorító de egyrészt a te saját cuccod van benne ami mellesleg nem is ér a szádhoz, másrészt egy abortusz sokkal nehezebb, mint egy használt óvszert felfújni.
2009. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!