Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet a barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Gumit használtunk az aktus végén mikor lehuztam a gumit megnéztem nincs e kiszakadva de nem volt,és mikor éreztem h elmegyek kihuztam a hüvelyéből a péniszem.Most aztmondja görcsöl a hasa és hányingere van.szerintetek terhes vagy csak megbolygatta szervezetét? lécci irjatok nagyon nagyon aggodom énis és őis.
2009. júl. 29. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
csak a terhesség tudja megbolygatni a szervezetét, ha nem terhes akkor nem attól van rosszul ami történt. valószínűleg nem terhes, csak paranoiás, szedjen gyógyszert.
2009. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nem szakadt ki az óvszer ergó NEM LEHET TERHES

2. nem is benne mentél el, tehát még kisebb az esélye, hogy terhes legyen.

3. nem tudom mikor történt az aktus, de a terhesség jelei csak pár héttel később jelentkeznek.

magyarul: NEM TERHES nyugi!:)

2009. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hétfő éjszaka és köszi nagyon mköszi h irtál:)
2009. júl. 29. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha hétfő éjszaka történt akkor még a beágyazási idő most telik le kb.Szóval hányingere tuti nem lehet.NYugtasd meg mert beleeshet a bizonyos képzelt terhességbe.Ez akkor van amikor valaki bemgyarázza magának a terhességet ettől késik neki fájnak a mellei hízni kezd...SŐT a szervezet elkezdhet termelni terhességi hormonokat is.Anyám nőgyógyász láttam már ilyet nagyon durva.Odamentek hozzá pozitív teszttel aztán gyerek sehol.
2009. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Biztosabb, hogy attól görcsöl a hasa, mert ideges, nekem is szokott olyankor. Ilyenkor nekem is szokott hányingerem lenni a hasfájás mellé. Várjátok meg a következő menstruációt. Ha az egy hétnél többet késik, akkor már kezdhettek aggódni.. Viccen kívül, ha nagyon bizonytalanok vagytok, akkor vegyetek terhességi tesztet.
2009. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!