Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogorvosom Augmentin gyullad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogorvosom Augmentin gyulladáscsökkentőt írt fel nekem, egy hétig szedtem, de közben többször is együtt voltam a párommal. Lindynette20 fogamzásgátlót szedek, mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma olvastam a neten, hogy ez a gyógyszer csökkenti a fogamzásgátlók hatását, és kicsit aggódom, hogy akkor most mi van!?
2008. máj. 15. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A nők nagyon sokan szednek fogamzásgátlót, és közben szednek ilyen - olyan gyógyszert. Az Augmentin akkor csökkenti a hatását, ha hónapokon át tartósan szeded. Nem lesz semmi baj. Én évekig szedtem fogamzásgátlót, közben sokszor volt, hogy valami gyógyszert egy ideig szednem kellett és nem lett semmi baj.
2008. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz hosszantartó szedés kell, hogy csökkentse a fog. gátló hatását.
2008. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!