Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » TErhes lehet a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TErhes lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Pénteken lett vége a megvonásos vérzésnek, vagyis akkor kezdte el bevenni a tablettákat. Vasárnap volt szex,benne mentem el, de utána lezuhanyoztunk, kimosta, stb. Aznap be is vette, de hétfőn elfelejtette bevenni, tegnap az elfelejtett adag miatt kettőt vett be.

Terhes lehet? Vasárnap óta nem voltunk együtt.


2012. szept. 12. 06:35
 1/8 Attila79 válasza:
erre kb olyan valaszokat lehet adni,hogy nem vagy igen.....miert tesznek fel ide az emberek lehetetlen kerdeseket?en is felteszek egy kerdest:az autogumimban egy kicsit kevesebb a nyomas mint a megengedett.kaphatok defektet?kb egy szinten van a ket kerdes....
2012. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza,tényleg elég legyen már az ilyen kérdésekből,hogy terhes-e vagy sem,ez pozi teszt,v sem és társai
2012. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ember miert nem vigyazol hany eves vagy 12 vagy mi a baratnodnek is lenne annyi esze ha szexualis eletet akar erni akk nem felejti el az a ki...aszott tablettat........ocsemnek 13 evesen tobb esze meg konyitasa van mar a sex hez mind neked. mar bocs.... 1 het mulva vegyetek tesztet es csao, ha meg jol tudom h ha el felejtette be venni a tablettat akkor nem szabad 2 be venni 1 x re mert a kor mar meg szakadt.... de hat o tudja mit csinal....... 24 F
2012. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem értem,minek szed tablettát meg szexel valaki,ha konyítása sincs egyikhez sem,korhoz kéne kötni a szexet,20 alatt nem engedném tuti,mert addig még gyerek mindenki
2012. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad duplán bevenni, annak nincs értelme.

Nem értem miért felejti el valaki a gyógyszer bevételét, ez nem C- vitamin!

Menjen el dokihoz, majd ő megmondja, megállapítja, hogy mi a helyzet.

2012. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első mondatodból arra következtetek, hogy már egy ideje szedi a fog.gátlót a barátnőd , ugye ... szóval a fog.gátlónak az a jelentősége, hogy simán el lehet élvezni a csajban ( persze mint mondják a tabletta sem 100% védelem), szóval miért is lenne gáz, hogy vasárnap elmentél benne ? nem értem ?!

Az hogy hétfőn el felejtette bevenni semmi köze a vasárnapi szexhez, amúgy ha jól emlékszem nálam úgy volt, hogy 12 órán belül kellett pótolni, ha nem tudtam, akkor ki kellett hagyni a szemet és folytatni a többit rendesen, egy szem kihagyása nem gond, de ne legyen belőle rendszer !

A másik, SOHA ne vegyen be egyszerre két tablettát, annak tényleg semmi értelme !

A harmadik, szépen kérd el a tabletta tájékoztatóját amit a doboza rejt és hangosan olvasd fel a barátnődnek , így mindketten tisztában lesztek mi hogy mikor mennnyi , mert az azért van, hogy el kell olvasni, nem gyújtósnak adták, érti ?!:)


szóval nem lehet terhes ez a lényeg, ha előtte rendesen szedte a tabit !

2012. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a betegtájékoztatóba le

van írva hogy ha kell bevehet egy időbe kettőt is ha azt előző nap elmulasztotta... mondjuk az tény hogy sokszor nem lehet ezt megcsinálni mert nem tesz jót a hormonrendszernek. és amúgy akkor kell aggódni kicsit ha vagy az első vagy a harmadik héten hagyta ki, de ahogy elmondtad, szerintem nem lehet terhes mivel az aznapit bevette.

2012. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de a tabinál nem úgy van, hogy ha hétfőn beveszem, akkor az hétfőre érvényes csak ....
2012. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!