Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdjek félni? Vegyek tesztet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek félni? Vegyek tesztet, vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a barátom 17 és elkezdtünk szexuális életet élni. Nagyon meg gondolatlanok voltunk és nem védekeztünk, és én nem szedek fogamzásgátlót. Nem lenne gond az egész, ha nem lett volna bennünk egy-egy pohár alkohol. Tudom csúnya kimondani, de megtörtént. Ő szerinte nem élvezett belém, de én azt hallottam, hogy az előváladékkal együtt bejuthat egy kis ondó. És a menstruációmnak következő hónapban kellene megjönnie, de ez általában nem mond semmit mert soha nem jött meg dátumra pontosan. Viszont ha a menstruációmnak 1 héttel előtte lett vége miután mi szeretkeztünk, akkor van esélyem a terhességre, vagy nagyon kevés ??
2012. szept. 12. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nem volt elég?
2012. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a terhességre mindig van esélyed ha nem védekezel

tesztet attól függően csinálj, hogy mikor történt az eset, pl. ne 1 héttel az eset után mert nem mutatja ki az eredményt

2012. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusod, 40?

Mikor történt?

2012. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van esélyed rá, 50%. Vagy igen, vagy nem...

Nem gúnyolódásból írom, de tényleg így van, ha mázlisták vagytok, akkor megússzátok, ha nem, akkor terhes vagy. És igen, előváladéktól is lehetsz terhes, és akkor is, ha még nem rendszeres a menstruációd.

Nem tudom mikor történt a dolog, de ha fogalmad sincs mikorra kéne jönnie a következő vérzésednek, akkor várj mondjuk 3 hetet (az aktustól számítva), és ha negatívat mutat, akkor is időnként (mondjuk hetente) egy-egy teszttel ellenőrizd.

2012. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2012. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az eset múlt hétvégén azaz 8-a szombaton történt,és 38 napos a ciklusom. A naptár szerint október 25-e körül kell megjönnie és ez a dátum most kivételesen jónak tűnik mert általában 20-a körül várható.
2012. szept. 12. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeptember 22.-e után csinálj egy tesztet!


Egyébként hány éve menstruálsz? Mert a 38 napos ciklus egy kicsit hosszú. Ha felnőtt korodra sem változik, majd kezdeni kell valamit vele (a fogamzásgátló csak elfedi a problémát, nem megoldás, nem is arra gondoltam).


Most ugyan még jól is jöhet, mivel akinek túl rövid, vagy túl hosszú a ciklusa, annak általában nincs rendszeres peteérése - DE erre ne alapozzatok, tessék legközelebb védekezni!.

2012. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 éve. És köszönöm a segítséget !!!
2012. szept. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!