Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg, , felúszhatnak, , a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, , felúszhatnak, , a spermiumok, ha a hüvelyen kívül vannak, nem belül?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésre adott válaszban olvastam, és csak kiváncsi vagyok rá.Veszélyes az, ha bugyiban, boxerban egymáshoz érnek a nemi szervek? Attol lehet valami baj?
2009. júl. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Sőt, mint a kamikaze pilóták, be is repülhetnek.
2009. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem kúsznak fel.. nyugi
2009. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
a hüvelyen kívülről nem, de ha már egy centire bent van a spermium a hüvelyben akkor igen.
2009. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

XD nem úszhatnak fel..


de te se élj nemi életet ha ilyenek kérdezel:D

2009. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én csak idéztem...de mind1. Valahonnan meg kell tudnom, hol kérdezzem meg, ha nem itt.....
2009. júl. 30. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
De könyörgöm az illető biztosan csak viccelt... mint az első hozzászóló. Basszus ennyi eszed már csak van, ha épp ésszel belegondolsz, hogyan lenne már veszélyes ha bugyiban/bokszerben egymáshoz érnek a nemi szervek???
2009. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ááá...ilyen kérdést nekem egyszer feltett az osztálytársam.:D Aztán olyat kamult nekem h terhes...istenem akkor egy idióta volt:D


Am nyugi télleg nem úszhat fel;)

2009. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!