Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belém élvezett a párom.8....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém élvezett a párom.8. Napon lehet baj?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a jangeet a menszeszem első napján. A 8 szemet vettem be amikor a barátom belém élvezett. A betegtájekoztatón az van hogy ha az első nap kezdem el szedni akkor azon a géten már védett vagyok. Csak az a baj hogy eleg ideges vagyok azota.javasoltok 72orasat vagy ha a papír azt írja nemlesz semmi baj?

2012. szept. 15. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a papír azt írja, akkor nem kell plusz biztonsági időt ráhagyni. A tájékoztató azt írja, ahogy a gyógyszer működik. Ha első napot ír, akkor első nap, ha első hetet akkor első hét. Ha meg ilyen parázós vagy, akkor ne szexelj még, nem neked való. Vagy dupla gumival.
2012. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló és a 72 órás tudtommal nem jó együtt baj lehet belőle, egyébként semmilyen fogamzásgátló módszer sem 100% de elég valószínűtlen hogy teherbe ess, ne aggódj :)
2012. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!