Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal pettingeltünk, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal pettingeltünk, és rá ment a kezemre a spermium, utána magamhoz értem. Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom buta a kérdésem csak aggódok picit.A barátomnak örömet okoztam és ráment a kezemre a spermium, utána 5 perccel elmentem zuhanyozni, és nem mostam meg rendesen a kezemet, és úgy mostam meg magam ott lent...

Ha hozzáérek így az ujjammal akkor bekerülhet a hüvelybe a spermium, és megtermékenyíthet?



2012. szept. 15. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ha sokáig volt a kezeden, bőrön keresztül is felszívódik!!!
2012. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nagyon nagyon pici.0,001 kb.:) Ne aggódj:)
2012. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy próbálkoznak a gyerekcsinálással és csak sokadjára jön össze ...

Ahhoz, hogy terhes legyél a pasinak teljesen beléd kell tolnia és úgy beküldeni a tejfölt ...

2012. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
35%
Én nem tudom, az én farkamból nem tejföl jön. Ilyen hülyeséget csak egy tejfölös szájú mondhat. Egyébként semmi esély, hogy teherbe ess ebben a történetben.
2012. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért is aggódom ennyire mert nemrég problémáim voltak ,h.krémet kellett használnom, és legyengült a flórám..:/
2012. szept. 15. 16:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ne aggódjak?
2012. szept. 15. 17:59
 7/10 vezéregér válasza:
4-es úgynézki még nem hallott az előváladékról, amiben szintén van spermium (nagyon minimál mennyiségű, de estek már teherbe tőle)
2012. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi egér :)

4-es: 35F vagyok...

2012. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor most?:/
2012. szept. 15. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Megeshet, de kicsi a valószínűsége.

Amúgy ondó, ha "csak" spermium megy rá aligha kellene aggódnod.

2012. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!