Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a fogamzásgátló miatt lettem ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Most tartok az első levél legvégén, és kb. 1 hete észrevettem, hogy nagyon érzékenyen reagálok mindenre.. Ha egyedül vagyok itthon és a barátomra gondolok egyszerűen rámjön a sírás, és ha felhív mindig elsírom magam. Apával egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, meg úgy egyébként is, nekem már csak anya van, meg a nővérem. Ezt én már megszoktam, azonban mostanság ha pl. elmegyek aludni barátomékhoz és együtt ebédelünk a szüleivel, tesójával, meg az ő barátnőjével, rám jön a sírás, hogy nekem ez nem nagyon adatott meg. Sokszor van az is, hogy elgondolkodok rajta, hogy lehet, hogy anyagilag jól állunk, még sincs családom.. és ilyenkor is sírok, pedig eddig nem így volt. Lehet, hogy a tabletta miatt?
2012. szept. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2012. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ha az első levél legvégén tartasz, akkor amúgy is pár napon belül meg fog jönni, tehát ez simán lehet PMS. Ennek a tüneteit a tabletta felerősítheti.
2012. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a tabletta okozhat ilyesmit. Szélsőséges esetben akár depressziót is.
2012. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!