Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőhet a mellem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
1 hete "leszoktam" a cigről márcsak napi 2 szál részletekben... Egyfolytában ennék ha hízom remélem a mellem is nő majd. van valami bogyó vagy ötletek házi praktika? Ja én popsira és csípőre hízós vagyok inkább mint mellre azt sem tom hogyan lehet elérni hogy valaki mellre hízzon! nekem a terhesség alatt sem nőttek pedig 24 kilót híztam!

2012. szept. 17. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha a terhességtől sem nőtt, de legalább nézd a jó oldalát nem ér a köldöködig ! Legyen szép formás, és olyan legyen, mint amilyennek gyerek után lenni "kell" egy nőnek .

Szerintem nem fog nőni ha hízol, van akinek pl nő a fog.gátlótól, van akinek nem ... azért inkább arra figyelj, hogy máshol legyél feszes és kívánatos, a melled meg olyan, amilyen !

2012. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod? Hányat szültél? Nem valoszinü, hogy nönének, ha a babaváráskor sem nöttek.
2012. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és 4éves a kisfiam. mikor még szopizott akkor volt kb 80-as és olyan jó volt most még a 70 b-s is nagy... olyan szomorú amúgy sem sok az önbizalmam de ez a pont az í-re...:(
2012. szept. 17. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
képet kérünk... :)
2012. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy hízástól nőhet a mell.
2012. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hízástól csak a nagyon szerencséseknek nő meg a mellük... Nálam például ha hízok, 3-4 kilót, az tuti, hogy a combomra-csípőmre megy, amikor meg le akarok fogyni, persze, hogy a mellem lesz kisebb.. :(
2012. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!