Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktiv nemi életet élők, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktiv nemi életet élők, ti is paráztok menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

4 éve kapcsolatban élek, és MINDIG védekezünk, jó minőségű gumival, de menstruáció előtt mindig parázok, amig meg nem jön. Fiatal lennék még egy babához (18/L) Más is van igy?

Azt gondoltam, hogy ez egy pár hónap után elmúlik, megszokom, de nem. Másfél éve élek nemi életet.


2012. szept. 17. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

bennem is mindig vannak kételyek. pedig 4 éve élek nemi életet.

20/L

2012. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell paráznod, ha rendben van minden. De a legbiztonságosabb a fogamzásgátló, miért nem szeded? Attol nem kéne paráznod.
2012. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es!


Fiú vagy?

Akkor paráztam csak igazán, amikor gyógyszert szedtem.

Minden hasmenés, minden betegség... keresztbe tehet neki.

Elég egy gigszer, és az adott hónapban szinte feleslegesen szedted, mert így is, úgy is előkerül az óvszer.

A téli hónapokban, amikor huzamosabb ideig beteg voltam, se volt túlságosan kifizetődő (s nem csak anyagi értelemben).


Kérdező!


Gumival nem, vagy csak alig paráztam.

Ha időben felkerül és nem is szakad ki, akkor nincs gond.

Az óvszerben az a jó, hogy 99,9 %, hogy észreveszed, hogy baj van.

(A gyógyszernél nem ilyen egyértelmű. Úgy is cserbenhagyhat, hogy mindent betartasz -> igaz, ennek is nagyon kicsi az esélye)

2012. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, és nem is egy olcsó gumit használunk, még az aktus előtt felkerül, de akkor is mindig izgulok.

Tablettát még nem szeretnék szedni, fiatal is vagyok hozzá. Úgy terveztem, hogy a tablettát majd az első baba után kezdeném. De lehet, hogy még gyerekvállalás előtt, de csak amikor már házasok leszünk.

2012. szept. 17. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg vezess hőgörbét:) Szerintem jó dolog, segít megismerni a tested, a ciklusod. És ha nagyon parázol, esetleg elkerülhetitek a rizikós napokat.
2012. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én gumival sosem paráztam, pedig majdnem 3 évig azzal védekeztem.

Gyógyszer mellett annál inkább. Amikor elkezdtem szedni (nagyon jól időzítettem, mert így is kegyetlenül megijedtem) a negyedig nap után a gumival durrdefekt.De nem csak egy sima kicsi luk, hanem szétszakadt, és nem vettük észre. Utána két héttel csináltam egy tesztet, de negativ lett.

Még mindig félek néha mielőtt megjön, de jobb így, mintha gumival gyógyszer nélkül lenne még egy durrdefektem.

L/18

2012. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tablettázom, rendesen szedem. Tisztában vagyok a veszélyeivel és a mellékhatásaival is, de inkább ez, minthogy gumizzak (alergiás vagyok valamelyik részére, vagy a síkosító, vagy a latex miatt ömlik belőlem tőle a savas lé, mint a nemondjam miből... párom szerint olyankor tiszta alien vagyok :D ). Tablettánál meg napra pontosan tudom, mikor kell megjönnie. És ha nem jött meg akkor, akkor tudom, hogy irány a doki. Emígy meg a késésért ezer millió ok felelhet, stressz, felfázás, ésatöbbi butaság... Én ezért egyáltalán nem parázok, bár amúgy sem vagyok az a fajta (egy ideig megszakításosan csináltuk, és akkor az idegeskedés miatt kéett egy kicsit, na, az mondjuk betett egy cseppet, azért döntöttem úgy, hogy védekezés nélkül soha többé...)
2012. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már lassan 6 éve élek nemi életet, mindig óvszerrel védekeztünk és sose parázok! Szex után mi azt csináljuk levétel után, hogy fogjuk és egyet belefújunk messzebbről (nem érintjük a szánkkal :D) és akkor látni, hogy kilyukadt vagy sem, mert ha igen, akkor értelemszerűen nem fújódna fel:) és ha mégis kilyukadna, még mindig lehet rohanni esemény utániért.


Soha sem lyukadt még ki, pedig használtunk olcsóbbakat is, drágábbakat is. Nem parázok. Elég akkor parázni, ha tényleges gáz van, nem? :)


Akkor volt csak icipici aggódás, amikor bevállaltuk 2x gumi meg minden nélkül menzi alatt :D de semmi baj nem történt, de ezzel annyira nem is kísérleteznék :)

2012. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én még csak egy pár hónapja élek úgy nemi életet, hogy parázhatnék egy esetleges nem kívánt terhesség miatt, de sose voltam az a görcsölős fajta.

Gumival védekezünk, de azt nem tudom megmondani, milyen árkategóriájú, mert nem mindig ugyanazt a márkát választjuk. Gyógyszert nem szeretnék szedni, mivel nagyon negatív véleményeket hallottam róla, ismerősöktől is, orvosoktól is, idegenektől is.

Persze, tudom, hogy a holland módszer lenne a legbiztonságosabb: gumi és tabletta, de ennek sem látom szükségességét a mi kapcsolatunkat tekintve.

Igazából a párom nem is szokott bennem elmenni, hanem előtte kiveszi még így is a péniszét, hogy rajta van az óvszer.

Ebből kifolyólag én sose parázok, hogy nem jön meg, úgyis elég hosszú a ciklusom, inkább csak azért könnyebbülök meg, mert akkor tudom, hogy pár nap múlva elmúlik, és nem fog fájni a derekam. :)

Ja, amúgy pár hete töltöttem a 26-ot.

2012. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem parázok, mivel már a kapcsolatunk azon részében vagyunk, ahol nem gond, ha véletlenül összejön a gyerek. 23/N :)
2012. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!