Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj ebbol, hogy kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj ebbol, hogy kb 10napja antibiotikumot szedtem?

Figyelt kérdés
Cypromix -et szedek az elejen szedtem antibiotikumot. most kb 10napja megint egy egyszeri egynapos adagot tinidazolt . most vagyok a fog gatlo 7napos szuneteben(ez volt az 1. doboz) ma szexeltunk a baratommal az elejen a gumi elott parszor volt is behatolas, utana rendesen gumival. szerintetek ebbol lehet meg gond? csak attol felek, h az antib miatt meg mindig hatastalan a fog gatlo.
2009. aug. 1. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de szerintem lehetsz bajban, beszélj az orvosoddal minél előbb.
2009. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem tudom, miért akkor kell irni, mikor már "baj" van.


Elötte nem jutott eszedbe, hogy lehet, hogy az antibiotikum csökkenti a hatását a gyogyszernek??!

Merthogy feketén-fehéren levan irva a fog.gátlo dobozára..!


Én ha nem vok vmiben biztos, akkor inkább irok elöször ide , vagy beszélek anyummal, s csak utána engedem, h döfködjenek gumi nélkül.


El is ment benned,mikor anélkül szexeltetek?

Mert akkor tényleg nincs más választás : ORVOSsal beszélni s ha azt mondja h kell még mindig ott van a 72 órás tabletta.


Ilyen felelötlen embereket..!

2009. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsonak! nehogy mar fogamzasgatlo mellett vegyen be 72 orasat!


kérdezőnek : nem vagy védett ha antibiotikumot szedsz közben. habar az attól is függ h milyen antibiotikumrol van szo, pl. a biopharox nem csökkenti a hatását. a következő levélig hasznaljatok ovszert.

2009. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen hatástalan is a fogamzásgátló az antibiotikum miatt. nem csak lehet hogy nem hat, hanem biztos hogy hatástalan. mostmár mindegy, csinálj tesztet 2-3 hét múlva.
2009. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi,latom vannak "okosak"is. nem ment el bennem.csak 2szer volt bent de eszbekaptunk hogy igy ne.nem hinnem hogy anyudnak bejelented hogy a baratom ledof nefeledkezzek kozbe agyalni.nem vagyunk felelotlenek,mindig vigyazunk.tinidazol nm hat ra doki azt irta. csak mindig felek a bajtol.de kivarjuk a masik 2levelet is.
2009. aug. 4. 11:13
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha előre gondolkodsz, nem utólag rinyálsz? Nem volna egyszerűbb? Világosan le van írva a betegtájékoztatóban gondolom, hogy mi a teendő antibiotikum esetén. Kiegészítő védekezés kell a kúra alatt és után is. Nem egy ismerősöm esett teherbe, mert figyelmen kívül hagyta ezt az "aprócska" szabályt. Csinálj tesztet és kiderül megúsztad-e a figyelmetlenséged.
2009. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!