Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megnőhet a mellem a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnőhet a mellem a fogamzásgátlótól úgy h az első 2-3 hónapban semmi sem változott? Rendesen szedem a gyógyszert szóval terhesség ki van zárva (sztem)

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:
még szeretném azt is megkérdezni hogy ha fogamzásgátlót szedek (ez a 4. hónap) akkor ha teherbe estem elmarad e a mensim mert a mostani vérzés kevés volt :S a többi is de ennyire nem:S félek h terhes vagyok. /erre valahogy külön válaszoljatok légyszíves/
2009. aug. 1. 22:52
 2/3 anonim válasza:

megnőhet a melled a fogmzásgátlotol, de nem bisztos eszt helyzete és embere válogatja..van ameik nőnélien féle elváltozást idéz elő fogamzásgátlo használata..!

A menstruáciod késhet vagy lehet kevés attol is h elkaptál vmi fertőzést vagy nyilvános wc-ben egy gyengéb hüvely gombát.nemtudom hogy folyásod menyire van vagy milyen a szine..? vgy esetleg a stressz is kihat a nők menstruáciojára..nekem is volt ilyen hogy késett vagy kevesebb volt ez miatt..szerinterem különösebb bajod nincs ne aggodj:) de ha teljesen bisztosra akarsz meni fordulj dokihoz a sajátmagad és a párod megnyugtatására

2009. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
folyásom nincs legalábbis nem tünt fel h lenne. Akk lehet a bogyesz miatt is kevés a mensim? Már olvastam mindenhol h nem lehetek terhes ha jól szedem a bogyeszt...egyszer nem hagytam ki 1et sem:)
2009. aug. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!