Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Durex óvszereknél a kerület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex óvszereknél a kerület mennyi szokott lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a Durex Ultra Thin-nek mennyi. Lényegében az összes típusnak a kerülete érdekelne.

2012. szept. 25. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Durexszel nem foglalkozom, szar.

Rossmannban anno vettunk preventivo izesitettet. Annak vmi atlagos a kerulete. Csak izeset szabad venni mert a tobbi budos.

Mondjuk mar tablettazunk... :D

2012. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejből nem tudom, de a dobozán rajt van. Normál méret.. Ha 20cm-s a farkad szorítani fog. ha 12 le fog esni..:) ennyit tudtam így fejből segíteni.. rem több a semminél :)
2012. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a pontos méretet. Nekem centivel körbemérve olyan 12 cm a péniszem és jó rá, nem jön le.
2012. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a segítséget. :)

Ha valaki esetleg tudja a pontos méreteket, azt nem bánnám. :)

2012. nov. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!