Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most már elhagyhatom az óvszert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már elhagyhatom az óvszert?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót (mercilon), viszont nem a menstruáció 5. napjától ahogy az orvos mondta mert az nálam behatárolhatatlan lett volna. Azt mondta hogy egy hónap után már teljes a védelem. 29.-20. nap körül elhagyhatjuk az óvszert?
2009. aug. 2. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem jobb ha tovább vársz!
2009. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

21 napos egy levél

elvileg akkor a 21 nap után teljes a védelem ugye?

2009. aug. 2. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:

én is azt szedtem és igen! 21nap+a 7nap szünet után már védett vagy, szóval jó szerelmeskedést a pároddal:D

19/L

2009. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hoppá :0

szóval azt a 7 napot még meg kell várni plusszba?:S

2009. aug. 2. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó: nem! a 7napot csak a vérzésed miatt írtam, de ha még/már éppen nincs meg akkor hajrá!! csak gondoltam vérzés közbe.... szóval az nem az én világom :D

19/L

2009. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja oké:) köszi szépen
2009. aug. 2. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs mit, örülök ha segíthettem! Szép estét
2009. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor csak az 1. gyogyi melletti vérzés után hagyjátok el a gumit.
2009. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!