Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dermyc kapszula és fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dermyc kapszula és fogamzásgátló együtt?

Figyelt kérdés

hüvelyi gombás fertőzésre írtak fel nekem dermyc kapszulát.a betegtájékoztatóban viszont nem ajánlott a fogamzásgátlóval való együttszedés. ennek ellenére én triodenát szedek. volt valaki hasonló helyzetben? mi ilyenkor a teendő?

illetve még arra lennék kíváncsi, hogy lehet e szexuális életet élni a gyógyszer szedése alatt, vagy egyáltalán nem ( itt orális szexre gondolok pl, ha "sima " szexet nem lehet)

köszi a válaszokat, el vagyok keseredve


2009. aug. 3. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg a gombából ki nem kezelnek, addig a partnernek ajánlott a gumi. Férfiaknál viszont a gombás fertőzés gyakran tünetmentes - ennek ellenére ajánlatos a partnert is gomba ellen kezelni, különben visszafertőzhet az első adandó alkalommal, ha már elkapta tőled. Én a helyedben minimum Canestennel kenegetném a páromat egy hétig.


Ha a betegtájékoztatóban ez van, akkor higgy neki. Nem hülyeségből írták bele. Ebben a hónapban, amíg a kapsztulát szeded, a fogigátló nem hat megfelelően. tejhát megint csak gumit kell használnotok.

2009. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, még valami: nem ajánlott az orális szex egyikőtöknek sem ebben az esetben. A gomba átterjedhet a száj nyálkahártyájára is...
2009. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Dermycet írt fel a doki gombára(és még el sem mulasztotta...na mind1.) lényeg, h én is fogamzásgátlót szedek, nem volt gond belőle. Ja és a párom is kapott Dermycet, meg krémet is. És a Dermyc mellé nekem hüvelykúp is volt. A kezelés alatt nem szexeltünk.
2009. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!