Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan váltottatok gyógyszert?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váltottatok gyógyszert? Szünetet megtartva vagy kihagyva, rögtön az új gyógyszerrel folytatva? Meddig védekeztetek még más módon is? Mikor hat biztonsággal az új gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:

tri-regolról yadinra váltottam először,csak a 7 napos szünet volt,nem védekeztünk mással közben

mellékhatások miatt visszaváltottam tri-regolra félév után,párom 2 hétig ragaszkodott a gumihoz,pedig doki aztmondta,véd rögtön,nemkell egyéb védekezés

2009. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Benne van a tájékoztatóban, el kellene olvasni. Gyógyszere válogatja.


Más módon nem kell védekezni, az új tabi azonnal hat, mivel nem most kezdted a peteérés leállítását, hanem az első gyógyszer legelső levelével.

2009. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de mást ír, mint amit a doki mond. Netes dokikat is megkérdeztem és mind mást mond. Ha szünetet tartok, megszűnik a védelem. A másik meg hogy folyamatos. Egyik azt mondja tartsam meg a szünetet, a másik meg hogy ne. Hát találjam ki mi van.
2009. aug. 3. 08:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Lindynetteről váltottam mercilonra, most meg mercilonról kell yasminellere. Az 1. váltásnál tartottam szünetet és egész hónapban gumiztunk.
2009. aug. 3. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha azonnal elkezded, nem lesz tőle bajod. Egyszer-egyszer meg lehet tenni.


A hétnapos szünetben is véd a tabi, emiatt se aggódj.


Ha meg végképp aggódsz, akkor az első 7 napban használjatok gumit.

2009. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy véd. Csak azért aggódom, mert erősebbről gyengébbre váltok, nehogy gyengüljön a hatás és becsússzon egy baba.
2009. aug. 3. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!