Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire figyeljek első óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek első óvszer vásárláskor? Először tenném ezt.

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy el kell menni a boltba és megvenni, de azon belül nem tudom, hogy méretben mi a jó. Nem ismerem a méreteket. Hogyan kell lemérni, hogy mik a saját méreteim?

Először lesz szexuális kapcsolatunk a barátnőmmel, nekem első lesz, neki meg a második pasi vagyok. Az én feladatom lenne az óvszer vásárlás. Egyáltalán a méreten kívül mire figyeljek?

Lányok milyen óvszert szerettek?, milyet vegyek, ami nem okon barátnőmnek csalódást?


2009. aug. 3. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nem méret szerint vesszük, mert szerintem nem úgy van.Addig tekered le ameddig megy, ebben nincs méret, de lehet tévedek.Ez csak saját tapasztalat.A legvékonyabbat vedd és nézd meg mennyi van benne.Meg biztonságosabb gyógyszertárban,mint élelmiszerboltban mert ott a hülye kisgyerek szórakozik aztán átszakítja tűvel.Mi nem szoktunk sokmindenre figyelni, csak ezekre.
2009. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Boltban általában csak egy méretűt árulnak, szóval az jó lesz neked. A gumik közül is szerintem megfelelő lesz a normal, ha többet szeretnél érezni akkor ultra thin, ha biztosra akarsz menni akkor extra safe
2009. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Alessa ***** válasza:
34%
a masculant és a lifestylet nem ajánlom ha 15 cm-nél nagyobb, mert nagyon szorítani fogja, a volt barátomnak 19 cm és már ordított a végén annyira szorította. a Durex a legjobb és abból is a mentolos, én azt nagyon szeretem, mert hűvös bizsergető érzést nyújt xP
2009. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó tanácsokat adtak előttem, annyit tennék hozzá, hogy ha megvetted, otthon gyakorold a felhelyezést. (Vegyél egy dobozzal a legolcsóbból is, gyakorlásnak jó lesz)
2009. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is le kell mérned a farkad átmérőjét. Ha 3,5 cm felett lesz, akkor a normál óvszereket felejtsd el, mert szorítani fognak. Ez az 52-es méret. A legtöbb óvszer ilyen méretű. Pl. masculan, romantic, kamasutra. Ezekből a masculan a legjobb. Ha nagyobb méretekkel vagy megáldva, akkor a lifestyles (54) és a durex (56) jöhet szóba. Árban a lifestylesból a sima play (3 db)a legolcsóbb, durexből meg a love (4 db).

Én személy szerint a masculant szeretem a legjobban, mert biztonságos (nem szakadt még mint a durex, le sem csúszott, mint a lifestyles), rendesen síkos, kellemes az illata és íze. Ja és olcsó is.

2009. aug. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, szerintem mind hasznos volt.

Sajnos kisebb mérettel vagyok megáldva, 11 cm, amikor merev állapotban van, az átmérője is kisebb. Hál istennek a barátnőm azt mondta, hogy ez nem gáz.


Remélem, hogy a szex után is ezt fogja mondani. Mint a kérdésnél fentebb irtam, nekem most lesz az első, neki meg már előttem volt egy pasija. Igyekezni fogok, hogy neki jó legyen, de szerintem nagyon az elején elmegyek majd :S

2009. aug. 4. 17:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még azt tenném hozzá hogy ne mentolosat vegyél (Durex Pleasuremax Tingling) én először ezt vettem és csípte a barátom nemi szervét :S És még azt hogy van akinek a masculantól kiütései lesznek de ez nagyon ritka.
2009. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj nehogy a szomszéddal találkozz a pénztárnál...

""Szervusz Petikém, mit vásároltá....ooooo"

2009. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még én annyit tennék hozzá, hogy sztem ne vékonyat vegyél. Abban csak még könnyebben elmész, inkább vastagabbat.
2009. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! szerintem, ha hamar elmész, akkor vegyél érzéstelenítőset vagy nemis tudom pontosan hogy van ráírva. ezzel nem mész el olyan hamar. tapasztalat. de mindenképp patikában vedd meg!
2009. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!