Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szem fogamzásgátlót mikor érdemes bevenni?

Figyelt kérdés

Délben szeretném bevenni a tablettákat, de mi van ha az első levél megkezdése előtt este jön meg a menstruációm? Attól még bevehetem másnap délben vagy az már a következő napnak számít?

Nem szeretném este szedni mert félő, hogy elfelejtem.


2012. szept. 29. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták egy klinikán, hogy ha este jön meg 5 óra után, az nem számít első napnak, hanem csak a következő
2012. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondold végig. Biztos, hogy minden délben lesz rá alkalmad, hogy bevedd? Ok, ebédelni szokott az ember, de mondjuk suliban/munkában, mindenki előtt? Nem beszélve arról, hogy akkor folyamatosan magadnál kell hordanod, elveszhet stb.

Egyébként sztem ha este jön meg, a másnap déllel még jó vagy.

2012. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

24 órán belül úgy vélem, aznap.

És szerintem is könnyebb, ha lefekvéshez kötöd pl.

2012. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: jogos... Ti mikor szeditek? Mert akkor inkább az este fele hajlok mint reggel.
2012. szept. 29. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én este hatkor szedem mert többnyire addigra hazaérek és nincs is túl későn plusz a telón is van emlékeztető.

23N

2012. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is este veszem be, 7 óra körül telón emlékeztető. Szerintem is jobb ha este :)
2012. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19.00-kor
2012. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9 kor. Ehhez szoktam hozzá, 7 túl kora lenne, mert akkor még teszek veszek, erre nagyjából elfáradok. Ha tudom, hogy buliba megyek, vagy valami, akkor meg előbb, mert reggel elfelejteném, meg ki tudja kinél alszok ( nem úgy értem, hogy milyen idegen pasinál kötök ki, hanem barát).

Plusz így ha elfelejtem bevenni este és reggel eszembe jut, akkor se csúszok ki 12 órából, mert 9 kor már tuti ébren vagyok, de 7 kor nem.

2012. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!