Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti szoktatok kiegészítő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok kiegészítő védekezést alkalmazni, ha szedtek antibiotikumot? Én tegnap reggel vettem be és ma reggel, tegnap este pedig a foggátlót. De nem ment belém, a végén kihúzta. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap este voltunk együtt.....

köszi...


2012. szept. 30. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását, és szükséges az egyéb védekezés(óvszer). Hallottam már olyanról, aki az antibiotikum szedése miatt lett terhes.
2012. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy későn bevett szem miatt is alkalmaztam kiegészítő védekezést, biztos, ami biztos. Most azon az egy heten ne múljon a dolog...
2012. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem...akkor mi is fogunk alkalmazni, ha nem elég az h a végén kihúzza...de mit gondoltok abból lehet probléma h tegnap együtt voltunk de kihúzta és akkor még csak reggel vettem egy anti.b-t és este voltunk együtt?
2012. szept. 30. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet probléma, de nem is biztos. Antibiotikum nem rövid távon fejti ki a hatását, így mindegy mikor veszed be. Mindenképpen használjatok innentől óvszert, az időben kihúzom, az nem elég.
2012. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 30. 15:39
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és egy hét múlva jönne meg, ha megjön nincs baj?
2012. szept. 30. 16:04
 7/7 A kérdező kommentje:

előzmények: ekkor akkor vettem be ab-t, együtt voltunk, kihúzta, kell e esemény utáni, erre válasza a dokinak: ne!


erre én:Köszönöm a gyors válaszát Doktor Úr!

Akkor nem veszek esemény utánit, egy hét múlva kell hogy megjöjjön, ha megjön akkor már megnyugodhatok, vagy majd ha már a következő jön meg?

köszönöm



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Már most megnyugodhat...


szóval megnyugodtam, de egy életre megtanultam h óvszer+ab!

2012. szept. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!