Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehet bizni a papirvo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet bizni a papirvonalas tesztekben?

Figyelt kérdés
Mikor lefekudtunk hasznaltunk ovszert,es tudtommal minden rendben vol[nem szakadt ki,nem jott ki mellette],de megis kesik,lassan 1 hete,negativot mutatott ki[terhessegi teszt],de mennyire lehet megbizni az olyanban,amely olyan papirfelesegbol van[nem homerofele muanyagbol]...ha megis rosszul tesztelned le,akkor nem jonne ki semmi,vagy mutathat negativot es kozbe lehet terhesseg? 3teszt elvegzese utan ha mind a 3 negativ,es megse jon meg,baj?
2009. aug. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
izgalomtól is lehet. próbálj megnyugodni, és idővel megjön. sokminden lehet a hátterében. de 3 teszt azért nem szokott hazudni. okozhatja ez a nagy meleg is. nyugodj meg. ha egy hét múlva sem jön, akkor menj el vele dokihoz, mert lehet hormonális probléma is.
2009. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
A "hőmérőféle műanyagban" is ugyanaz a "pappir" van. Egyébként igen, baj, ha nem jön meg, mert ezzel jelez valamit a szervezeted, nem feltétlenül terhességet, a késés oka betegség is lehet.
2009. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 napot késett, sose csinált még ilyet, és mégsem voltam terhes. Lehet felfáztál, vagy már tényleg az idegeskedés miatt késik. Három negatív teszt után nincs mitől félned. De ha nem jön meg még egy hét múlva sem, akkor menj el orvoshoz. Lehet, nincsen semmi baj, de egy ellenőrzés akkor sem árt. DE megnyugodhatsz, terhes biztosan nem vagy.
2009. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 vagyok és nekem volt már hogy fél évet késett.Stresszhelyzetektől is lehet, meg mindentől.De azért gondolj a lehetséges terhességre is,és ha nem volt semmi gond,akkor kicsi az esélye.
2009. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!