Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem visszatenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem visszatenni a hüvelygyűrűt. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
26-án szerdán volt vége az egy hét szünetnek, akkor vissza is tettem, de szombaton fürdésnél kivettem, és elfelejtettem visszatenni. Most akkor gondolom várjak a szombathoz képest egy hetet (bár nem hinném, hogy meg fog jönni) és akkor tegyem vissza. És akkor ez a gyűrű kuka? A fenébe, hogy lehetek ilyen hülye....
2012. okt. 1. 07:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt írja az útmutató: "Ha a gyűrű több mint 3 órán át van a hüvelyen kívül, vagy arra gyanakszik, hogy az első és a második héten több mint 3 órán át volt a hüvelyen kívül, lehetséges, hogy nem nyújt védelmet a terhességgel szemben. Helyezze vissza a gyűrűt a hüvelybe, amint eszébe jutott, és hagyja a helyén legalább 7 napig megszakítás nélkül! Ha ezalatt a 7 nap alatt nemi életet él, használjon óvszert! Amennyiben a gyűrű alkalmazásának első hetében jár, és az elmúlt 7 nap alatt nemi életet élt, fennáll a lehetősége, hogy Ön terhes. Ebben az esetben keresse fel orvosát!"


De vajon majdnem 48 óra után is visszatehetem, csak védekezzek a következő héten?

2012. okt. 1. 07:46
 2/6 intrepid ***** válasza:
Majd én visszateszem, csak bízd rám!
2012. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azta, de mókás valaki, hát meghaltam a röhögéstől!
2012. okt. 1. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Figy. ott van a tájékoztatón.De ha nem tudnád értelmezni ... DOBD KI és vegyél újat !
2012. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem egyértelmű a tájékoztató, de lehet, hoyg én vagyok csekélyértelmű.
2012. okt. 1. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz meg. Mindenesetre parázhatsz egy ideig, mert így az előző aktusoknál sem védett.
2012. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!