Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez tényleg igy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igy van?

Figyelt kérdés
ha minden szex után eseményutánit szedek akkor meddő lehetek meg hogy évente csak egyszer szabad bevenni? mert nekem volt aki azt mondta h ez nem így van meg hülyeség de remélem h jól tudom..:))meg h a fogamzásgátló hosszabb szedése után a nő elkezd férfiasodni?

2012. okt. 2. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd ki több orvos véleményét (ezt a neten is megteheted), és összegezd az infókat!
2012. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jolvana..bocs h kérdeztem azért köszönöm első!!!:)
2012. okt. 2. 19:26
 3/5 A kérdező kommentje:
már mind1 utána néztem!:)
2012. okt. 2. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Több helyen nézz utána, mert ahány orvos, annyi vélemény. Feltétlen összegezz!
2012. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, volt barátnőm kétszer volt kénytelen ilyet bevenni, arra a pirulára (nem emlékszem, melyik volt pontosan) azt mondták, hogy nagyon erős hormonlökést ad a szervezetnek, és évente csak max 3-4 alkalommal szabad bevenni, és semmiképp sem helyettesítheti a rendszeres védekezést. Elképzelhető, hogy vannak kevésbé megterhelő tabletták is, de szerintem mindenképp tájékozódj a nőgyógyásznál, ne szedd rendszeresen, mert nagyon komoly bajod is lehet.
2012. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!