Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hanyadik nap jön meg nektek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik nap jön meg nektek, ha fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Félek,hogy terhes vagyok.. Egy tablettát felejtettem el idöben bevenni,késöbb persze potoltam. Szombaton vettem be az utolso tablettát, kedd van és még semmi tünete annak hogy megjöjjön. Ez a 2.levél,igaz 2 éve szedtem már ,csak nem emlékszem hány nap után jött is meg a menszeszem.
2009. aug. 4. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 4. napra jön meg.
2009. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi okod félni...ha rendesen pótoltad a tabit ahogy a betegtájékoztatón fel van tűntetve, akkor nem lehetsz terhes. Általában nekem a levél befejeztével 4nappal szokott megjönni:) Szóval nyugalom...bármelyik nap megjöhet:)
2009. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 5.nap jön meg
2009. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem 4. nap. de ezekkel a válaszokkal semmire sem mész mivel mindenkinél MÁSKÉPP van.
2009. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4., de attól is függ, mikor veszed be és mennyire pontosan.
2009. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak h kilógjak, nekem a 3.napom :D
2009. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 5-6-7 :D
2009. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is a 3 napon...abbahagyom kedden -szerda csüt és péntek most már nem lógsz ki bibiii:D najo am nem 12 multam:D
2009. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!