Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném abbahagyni a yasmine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném abbahagyni a yasminelle szedését. Be kell szednem mind a 21 tablettát? Még 3 tabi van, de nagyon rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés
hánytam, hasmenésem volt napközbe, lázam volt, gyenge voltam. de félek a ritka mellékhatásoktól is, pl daganatok stb. nem akarok kockáztatni, majd megoldom óvszerrel... akkor vegyem be mind a 21 tabit, vagy már leállhatok? még 3 tabletta van.
2009. aug. 5. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Vedd be mindet! Nem szabad menetközben félbehagyni és ha már csak 3 nap van egyébként is, azt bírd ki.
2009. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd abba nyugodtan, max elöbb jön meg. A sok hasmenétől, hányástól ugyis hatását vesztette ... használj óvszert vagy hüvelykupot, sokkal jobb megoldás ...
2009. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
nyugodtan abbahagyhatod.
2009. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad abbahagyni, mert hónapokra felborul a ciklusod. Minden egyes szemet be kell venni. Nem a gyógyszertől vagy rosszul. A gyogyi nem okozhat lázat. Hányást sem, max hányingert. Hasmenés sem jellemző. Fáradtságot okozhat.
2009. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a hányás mekis kajától lehet, mivel a sült krumplikat egyből kipakoltam... a láz nem tudom, valami vírus lehet, többen mondták amúgyis, hogy hánytak. Beveszem akkor mindet, amúgy mi a véleményetek, szedjem tovább, ha nem ettől lehet? Lehet, hogy csak az első hónapban rossz, mivel most szokja a szervezetem? De nagyon félek ezektől a betegségektől, mind daganat, meg ilyesmi...
2009. aug. 6. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok. Szerintem ha ennyire félsz a lehetséges hosszútávú problémáktól akkor inkább keress más fogamzásgátló módszert, ma már rengeteg lehetőség van az óvszeren és a tablettán kívül. Hormonmentesek is, pl. hüvelygyűrű. Én a helyedben konzultálnék a nőgyógyászommal, biztosan segítene megtalálni a legjobb megoldást.
2009. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Egyértelműen vmi gyomorvírusod van. Kizárt, hogy a fogigátló ilyet okozna. Ne hagyd abba. Ha elmúlt ez a kórság, még mindig védekezz továbbra is gumival min. 1 hétig.

Nekem meg sem fordultak ilyen mellékhatások a fejemben, mint a daganatok. Hidd el vannak annál gyakoribb mellékhatásai is. A saját bőrömön tapasztalom. Pl. hízás, több pattanás, mellnövekedés fájdalommal kísérve, hányinger, hangulatingadozás, fejfájás. Jobban kell ilyentől tartani, mint a daganat kialakulásától. Jól tennéd, ha kikérdeznéd a dokid a lehetséges mellékhatásokról és statisztikai előfordulásukról.

2009. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig írja a Yasminelle mellé adott könyvecskében is, elolvastam figyelmesen... köszi a tanácsokat :)
2009. aug. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!