Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Corenelle fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Corenelle fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés
mert én ezt szedem nem olyan régóta, és érdekelne hogy másoknak milyen tapasztalataik vannak a tabival kapcsolatban
2012. okt. 9. 14:32
 1/2 Just Happy 94 ***** válasza:
Most kezdtem el szedni, holnap fogom bevenni az első levél utolsó bogyóját. Semmi változást nem érzek, én az 5. napon kezdtem el szedni, mivel akkor írta fel a doki, gyorsan kiváltottam és bevettem. Szerintem mindenkire máshogy hat, az ára barátságos, 5000 Ft volt. a tudok majd valamit mondani róla, akkor szólok
2012. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál. mellesleg én is ezt szedem kb 2 hónapja, végül is említésre történő dolgok nem történtek ez idő alatt, de nekem vannak félelmeim, maga a fogamzásgátlóval kapcsolatban, meg hab a tortán hogy ez annyira új, hogy rendelnem kell. jobb szeretem a bevált dolgokat.
2012. okt. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!