Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok a yasminelle mellett? Mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Nem a betegtájékoztatóra vagyok kíváncsi, hanem a saját tapasztalataitokra. Ez a 3. fajta gyógyszer, amit szedni fogok. Nagy reményeket fűzök hozzá, hogy ettől végre nem fogok már szenvedni. Csak szeretnék képben lenni, mire számíthatok.
2009. aug. 6. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt a legjobb. Korábban yadine-t szedtem, azt mondta a nőgyógyászom, hogy a yasminelle ugyanaz csak kevesebb a hormontartalma. Sokat híztam, nagyon megduzzadtak és érzékenyek voltak a melleim, sokat volt hányingerem. Ezért nem is szedtem csak 3 hónapig. A mellékhatásokat már az első hetekben észleltem.

Remélem te nem jársz így!

20/L

2009. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajjaj...Épp azért kaptam a yasminellet, mert elhíztam a lindynettetől és a mercilontól. A melleim megnőttek és folyamatosan fájnak. A pattanásokról ne is beszéljek :S
2009. aug. 6. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
én yaz-t szedek, ez a yasminelle utodja. ebben még kevesebb a hormon, mint a yasminelle-ben. pedig abban is kevés, ha jol tudom. ezek ujabb gyogyszerek. ami engem illet, h lekopogjam ( kopp, kopp, kopp ) eddig nem hiztam egy kg-t se, pedig mar 5 honapja szedem. habar ez yaz..
2009. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!