Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligestet írt fel az orvosom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligestet írt fel az orvosom, van valaki, akinek jótékony hatással volt a bőrére, vagy nem bántotta?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanokat olvastam főként, hogy tele lett a bőrük piros pattanásszerű, fájdalmas dudorokkal,és csak nagyon nehezen lehetett helyrehozni.Eléggé megijeszt, nem szeretném tönkrevágni a bőröm.
2009. aug. 6. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

én azt szedem, lassan egy éve, és semmi változás nem történt, pedig mellnövekedést azt várom:)

Eddig mondjuk nem voltam pattanásos, de most sincs semmi változás.

2009. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem egy hónap alatt tönkretette a bőröm, hatalmas, mélyen bőr alatti pattanások lettek az arcomon, amiket nem lehetett kinyomni, pirosak voltak és fájtak. abba is hagytam, egy újabb hónap volt mire helyrejött az arcom. ugyanez volt egy barátnőmmel, szintén ezzel a gyógyszerrel
2009. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(első vagyok )

Ezekről a tünetekről én nem is hallottam..

2009. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, illetve előtte milyen típusú volt a bőröd, mert lehet, hogy attól is függ.Aki hajlamos rá, lehet, hogy könnyebben lesz pattanásos ezektől.
2009. aug. 6. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
én milligestet szedek 2 éve, addig se sok pattanásom volt, azóta szinte soha nincs
2009. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok megint.

Soha sem volt csúnya bőröm, de azért a menszesz előtti egy nagy fehértetejű mindig kijött rajtam :D

1 éve szedem, semmi bajom tőle, ugyanolyan a bőröm.

2009. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!