Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így gond? Szóval elővála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így gond? Szóval előváladéktól csak úgy lehet terhes vki ha óvszer nélkül megszakításossal akar vki védekezni Szóval ha egy pasi ujja kicsit is előnedves és kicsit bedugja attól lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
A pasi kezén amúgy érezhető az előnedv? mert én eddig sose láttam meg tök száraz volt a keze de mégis mindig leblokkoltam ha odanyúlt azt hittem volt rajta vmi:( segítsetek mert lassan már mindentől leblokkolok és elzárkózok mindentől:( és lehet csak feleslegeseen idegelem be magam???:( ti mit gondoltok?
2009. aug. 6. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedj fogamzás gátlót, ha ennyire félsz.

A sperma a levegőn rövid ideig életképes.Nem hiszem,hogy így terhes maradsz.

De ki tudja hallottunk már csodákról:)

2009. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. az írásodból ítélve éretlen vagy a szexre

2. mielőtt odanyúl neked, mossa meg a kezét, de szappannal

3. igen, az előváladéktól is lehetsz terhes, mert van benne ondó, és ha az felkerül, megvan rá minden esélyed

2009. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja meg a pasi keze: igen, attól még, hogy száraz, lehet rajta akármi, mert elég gyorsan megszárad a levegőn, de attól még veszélyes lehet. A második vagyok.
2009. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja mi nem megszakításossal szeretkeztünk, sehogyse az eleje csak kérdés volt hogy vki miért ennyire felelőtlen hogy óvszer nélkül szexxel mikor már az előváladéktólislehet gond.Boccs rosszul lett megfogalmazva:) engem csak az érdekelt hogyha száraz a keze meg magához is max úgy nyúlt hogy megigazította farkát pillanatra és úgy nyúlt hozzám de az ujját is alig dugta be,attól lehet-e vmi? mert elég szűk vagyok meg szűz is:)én úgy tudom nem lehet semmi csak magamnak mást mesélek be lehet
2009. aug. 6. 17:28
 5/6 A kérdező kommentje:
És igen egyetértek a 2. válaszolóval lassan 16 éves vagyok de télleg éretlennek tartom magam még a szexre és eszem ágába sincs ilyenbe még belevágni,csak hát annyi mindent bebeszélek magamnak hogy a pettingtől is ideges leszek:S:( sajnos
2009. aug. 6. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
az előváladék tartalmazhat életképes spermiumokat. és ha előváladékos kézzel hozzádér ott, akkor igen, lehetsz terhes.
2009. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!