Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel 2 hónapja csináltu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 hónapja csináltuk 2-3 percig védekezés nélkül és egy hónapja is. Hülyeség volt, tudom, többet nem fordul elő. Nem mentem el. Mind a két alkalommal megjött neki a menzesze. Mennyi esélyem van mégis a babára?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
semennyi.
2009. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 év alatt 100 nőből, aki megszakítással "védekezik", 35 teherbe esik. Imádkozz, hogy a barátnőd a mások 65-be tartozzon, ne a 35%-ba. Ennyi.
2009. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mégis csak megjött neki. És kétszer fordult elő, nem minden nap, mint az évi 100 nőnek. És nem is "full run"-t nyomtunk, hanem 2-3 perc, messze voltam még a fröccstől. Így sztem a 35% nem stimmel. De köszi, minden válasz hasznos. Még írjatok légyszi.
2009. aug. 7. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes lenne hidd el észrevennéd rajta és ő is magán..
2009. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te már magadban eldöntötted, hogy nem lehet terhes, megjegyzem ami igaz is, akkor miért tetted fel a kérdést? Vagy ha ennyire aggaszt akkor miért csináltátok ovszer nélkul másodszor is?
2009. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Feltalálták már a terhestesztet, kb annyiba kerül, mint egy doboz cigi.
2009. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valakinek megjön az már nem jelent semmit, mert hallottunk már olyanról, hogy valaki terhes volt, és közben ugyanúgy menstruált. De a te barátnőd nem terhes, mivel nem mentél el.
2009. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!