Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véletlenül kihagytam egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül kihagytam egymás után 2 fogamzásgátló tablettát a második háten lehet nagy baj?

Figyelt kérdés
Kedden feküdtem le utoljára a barátommal de már aznap elfelejtettem bevenni és másnap szerdán se vettem be. csütörtök reggel 7kor vettem be az elmaradt tablettákat meg este 5kor a szokásosat. Lehet baj?
2012. okt. 18. 20:02
1 2
 1/12 anonim válasza:

Fogamzásgátlód tájékoztatójára minden rá van írva. A második hét a legkevésbé veszélyes, viszont a 2 nap kiesés az túl sok, az 1 napit lehet később egy dupla adaggal pótolni. Velünk csak 1 nap kimaradás esett meg akkor nem volt gond, de annyi idő alatt nem is ürül ki annyi a szervezetből h. gond legyen.


Lehet menni a nőgyógyászhoz.

2012. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe. Én óvszert használnék a helyedben!
2012. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szedem, de még egyet sem hagytam ki, nem hogy kettőt... Ha tudod, hogy feledékeny vagy, állíts ébresztőt a telefonodra, én is ezt csinálom.
2012. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem is tervezem egyébként hogy most védekezés nélkül szexeljünk majd a barátommal amíg el nem fogy az utolsó tabletta, de vajon a keddi szeretkezésből nem lehet baj? :/



Egyébként több éve szedek fogamzásgátlót és eddig egyszer se fordult velem elő ilyen az elmúlt héten nagyon beteg voltam és emiatt ment ki teljesen a fejemből.

Tudom hogy figyelmetlen voltam, de nem leszidást szeretnék olvasni hanem tanácsokat.

2012. okt. 18. 20:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hogy egymás után kihagytam kettőt és akkor feküdtünk le és semmi bajom nem lett,de tudtommal nem szabad utólag pótolni mert káros is lehet :)
2012. okt. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nincs semmi okod aggódni,nem lesz semmi baj!:)

-G

2012. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nincs semmi okod aggódni,nem lesz semmi baj!:)Ne foglalkozz a többiekkel,hülyeségeket beszélnek:D

-G

2012. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Majd írd már meg egy 1,5 hónap múlva, hogy lesz-e baba.
2012. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mivel nem írhatok csúnyát csak annyit mondok hogy dögölj meg :D
2012. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp írok hogy lesz-e baba köszönöm az érdeklődést (L)

és köszönöm a jókívánságokat is (L) :D


Jól esik hogy így fél 10 fele néhány ember ráér arra, hogy a valószínűleg csodálatos és izgalmakkal teli estéjükből/életükből rám szánják ezt a pár percet hogy valami roppant segítő kész hozzászólással segítsenek a problémámon. Teljes szívemből köszönöm ! Mindenképp írok hogy lesz-e baba köszönöm az érdeklődést (L)

és köszönöm a jókívánságokat is (L) :D


Jól esik hogy így fél 10 fele néhány ember ráér arra, hogy a valószínűleg csodálatos és izgalmakkal teli estéjükből/életükből rám szánják ezt a pár percet hogy valami roppant segítő kész hozzászólással segítsenek a problémámon.

2012. okt. 19. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!