Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 75/20 mg helyett 150/30 mg-os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

75/20 mg helyett 150/30 mg-os fogamzasgatlotol hizni fogok?

Figyelt kérdés
1 eve 75/20 ast szedtem volt egy ev szunet most kulfoldon elek es elmentem dokihoz h irassak persze itt nm ismert az a gyogyszer amit szedtem igy hasonlot adott de viszont 150/30as ez joval tobb hormont tartalmaz es felek hogy meghizok tole,tapasztalatok esetleg valakinek,tudom hogy mindenkinek maskepp reagal a szervezete gyogyszerre,de azer varok sok vekemenyt. A masik pedig az hogy itt nm ugy megy mint az otthoni gogyszereknel h varni kell a menstruaciora ,hanem mondta h azonnal aznap kezdjem el szedni es 1 hetig kell kiegeszito vedekezes de utana mar hat...ez nekem nagyon furcsa volt es nagyon bizonytalan vok h tuti vedeni fog 1 het mulva!? koszi elore is.
2012. okt. 23. 17:03
 1/2 anonim válasza:
A fogamzásgátló mindenkire másképp hat. vki hízik tőle, vki nem. ez ember függő. de az lehet, h nagyobb hormontartalmú gyógyszertől nagyobb az esély a hízásra. amit korábban szedtél, annak nem volt semmilyen hatása a súlyodra?
2012. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem,söt attol meg fogytam is egy ket kilot
2012. okt. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!