Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a yadinne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a yadinne tablettát. Közti vérzést okozott. Gondolom ez lesz végig. Abba hagyjam? Az előző tablettával is ez volt a bajom. Az novinette volt.

Figyelt kérdés
Ráadásul a menstruációm beállítására kaptam, nem is a védekezés ellen, mivel nincs senkim.
2012. okt. 25. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenképp bezsélj az orvosoddal mert ez nem normális. Beállitani nem fog semmit egy gyógyszer mert ha hormonális gond van csak elfedi a tüneteket. Hány éves vagy? miota menstruálsz. Ja és ezeknek a megoldása nem a nőgyógyász feladata hanem az endokrinológusé. Felesleges hormonokat szedned ha nem is védekezésre kell. A gyógyszer egy mesterséges ciklust csinál ami ok hogy pontos de ha abba hagyod ujra össze vissza fog jönni.
2012. okt. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Stodettem van az beállította nekem (eddig nagyon kiszámíthatatlan volt ahogy megjött). Nekem az eslő hónapban amikor elkezdtem szedni végig volt vérzésem és barna folyásom. A második levél elkezdésénél már egyáltalán nem volt és beállt a menszeszem is.
2012. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké... és abba hagyjam ?
2012. okt. 25. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, hogy kb mennyi idő mire hozzászokik a szervezet és beáll a vérzés.Valszeg 3hónapot fog mondani,amíg érdemes szedni.
2012. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Koztiverzest, barna verzest a nok nagy reszenek okoz a fogamzasgatlo az elso honapban, aztan majd ez megszunik, ez termeszetes. Az viszont total hulyeseg, h a menstruacio beallitasara szeded, nem is ertem, surgosen valts orvost ha ezt javasolta, mert ertelmetlen, leallitja petefeszek mukodeset, es a verzesed megvonasos verzes csupan, igy a gyogyszer a ciklisodat nem be hanem LEallitja. Meg amugy is mi van akkor ha nem pont 28 napos a ciklusod? Minek erre barmit is, foleg mesterseges hormonokat szedni?? A fogamzasgatlo, ahogy a neve is mutatja, vedekezesre valo.
2012. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azért irta fel a doki(Lyndinette20-at) 16 évesen, mert mindig késett meg kimaradt, és hogy ettől majd beáll a mensi.....be is állt, amíg szedtem, utána ugyanúgy összevissza jött meg.

A pecsételő vérzés normális az első hónapban, emiatt ne hagyd abba, viszont ha nincs barátod felesleges szedni.


24L

2012. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!