Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves korom óta szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves korom óta szedem a Novynettet. Kb.19 éves koromban tartottam egy fél éves szünetet és ebben az időszakban egyszer sem jött meg a menzeszem. Amikor újra kezdtem, újra megindult a dolog. Miért nem jött meg? Lehet problémám a teherbe eséssel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a gyógyszer felborította a hormonháztartásod. De annyi eszed volt, hogy nem kerested fel az orvosod??? El kellett volna menned vizsgálatra.
2009. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
fél évig nem jött meg és nem mentél orvoshoz??? gratulálok.
2009. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem szebben is el ehetne mondani h jobb lett volna orvoshoz fordulnia. nem kell egyböl leugatni.

én sok hejen olvastam h elöfordul h nem jön meg pár hónapig, bár az nem 6 hónap volt. menj el utolag hátha tud valami ojat mondani ami több a semminél.

a többiek meg szebben is válaszolhatnának, mégiscsak egy olyan oldal ahol segiteni lehet a másiknak. most szerintem agodik eléggé nem kell még mások hülyesége is:S

2009. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig csak leugatást érdemel ha ilyen ostoba. ennek hatására majd talán elmegy. ezek szerint sem mennél el ha fél évig nem menstruálnál?
2009. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tudod én utálok orvoshoz járni, de én elmennék. ö lehet nem ment orvoshoz kitudja miért, de sztem te is csináltál már ojan hülyeséget amit utánna bántál.

EZ AZ OLDAL ARRA VAN H TANÁCSOT ADJ, ÉS SEGITS, NEM AZÉRT H KIOKTASD A MÁSIKAT. én is kérdeztem már párszor és nem egyszer volt h olyanok is irtak akikre nem lettem vona kiváncsi és bunkók voltak. hát rajtam nem segitett. szerintem pedig a kérdezö elment már orvoshoz, utólag is több a semminél.

2009. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja és lehagytam h nekem volt h 2 havonta jött meg:S

elmentem orvoshoz, és egy nagy csicska f*sz volt aki azt mondta h majd ha 25 évesen nem esek teherbe akkor menjek vissza... na én ezért nem szivesen megyek... hogy mondhat ilyet egy nögyógyász? 16 éves vok, és igazán megeröltethette volna magát... ieneket mond?... szép...

2009. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen elmentem orvoshoz, és azt mondta,hogy ha még 2 hónapig nem jön meg felír valami hormontartalmú gyógyszert. Aztán új párkapcsolatom lett és megint elkezdtem.
2009. aug. 12. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!