Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon felek hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbiii07 kérdése:

Nagyon felek hogy terhes vagyok. Van rá okom?

Figyelt kérdés
Szoval barátommal már pár hónapja járunk és úgy egy hónapja le is feküdtünk pontosan miután a menstruációm véget ért. És az tény hogy sosem volt valami rendszeres a menstruációm de pár nappal mielőtt megjött a mellem mondjuk erzekeny volt.. És már.több mint harminc napja hogy nem jött meg és a mellemben sem érzem az érzékenységet.. És ráadásul a megszolottnak mondható fehér folyásom sincs most.. Jelentheti azt hogy terhes vagyok?

2012. nov. 1. 08:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem hogy azóta háromszor feküdtünk ke és mindig óvszerrel védekeztünk.
2012. nov. 1. 08:23
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem... fiatalok vagytok, lehetnétek ugyan körültekintőbbek, de ha már nem. Akkor legyen annyi sütni való hogy elmentek a gyógyszertárba venni egy tesztet... Aztán a teszt után nem kéne ezt a rengeteg (többnyire) felesleges kérdést feltenni.

Szóval mivel itt igen ritka a nőgyógyász, menj vegyél egy tesztet és majd az' megmondja, hogy mi a szitu...

2012. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha rendesen védekeztetek, akkor elvileg nincs komoly esély rá, hogy terhes légy.

Ha meg ez volt az első alkalmad, akkor tudnod kell, hogy a szex miatt változik kicsit a hormonháztartásod. Ez is okozhat ilyet.

2012. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy körültekintőek voltunk. Semmi gáz nem volt.. Csak szeretném tudni hogy van e okom aggódni, hogy ezek jelenthetik e jogy terhes vagyok. Kíméljetek a bunkó válaszoktól ha lehet..
2012. nov. 1. 08:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig, mivel alapvető ismereteid sincsenek, mit vártál?


Remek, hogy szexelsz, de arról tipped sincs, hogyan lesz a kisbaba... Tudod, ha a spermium bejut a méhedbe, és találkozik egy petesejttel, és megtermékenyíti azt, majd a sejt beágyazódik, no, ekkor vagy terhes.


Ha védekeztetek, és nem szakadt ki a gumi, akkor nem juthatott beléd sperma, és ebből levonható a logikus következtetést, miszerint fizikailag nem lehetséges, hogy terhes legyél.


Kivéve persze, ha ti is azon idióták közé tartoztok, akik csak egy "picit bedugják" gumi nélkül, mert elég a végén felhúzni a gumit. Ezen esetben igen, lehetsz terhes. Ha ilyen nem történt meg, akkor ajánlom a biológiai könyvet legközelebb a srác helyett.

2012. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendesen védekeztünk. De az akkor is lehetséges hogy egy kicsi lyuk volt a gumin..
2012. nov. 1. 08:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Lehetséges. Meg az is, hogy kis csákánnyal átjutottak a kisfickók... De ha te is tudod, hogy lehetséges, mi a kérdés??
2012. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem túlzottan valószínű... Egy feszülő latex anyag ha lyukad akkor nem szabad szemmel észrevehetetlen lyuk lesz rajta. :D


Leveszed/veszi a srác, és egy pillanat alatt észrevehető, ha lyukas lenne. Ha nem az, akkor nincs esélye a teherbeesésnek.


Szerintem te se vagy még érett a szexhez...

2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb mielött felhúzzátok a gumit, fújjatok bele levegöt és nyomjátok víz alá. Ha nem buborékol, akkor felhasználható. Ha igen, dobd a szemétbe!
2012. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha rendesen védekeztetek kicsi az esély. Mi viszont innen nem tudhatjuk hogy az vagy-e vagy nem ha ennyire félsz vegyél egy tesztet, de az csak az akus után olyan 12-1 nappal mutat jó eredményt.
2012. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!