Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja az Algoflex M a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja az Algoflex M a NuvaRing Fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A nuvaringot semmivel nem lehet befolyásolni. Nem függ semmitől tehát nem
2009. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem lehet befolyásolni a nuvaringet, merthogy igenis LEHET !!!! most pontosan nem fogom felsorolni, hogy milyen gyógyszerek, de a leírásban le van írva
2009. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy levan írva a tájékoztatójában, de ha nem vetted volna még észre mindegyik fog.gátló tájékoztatójában ugyanazok vannak leírva. A nuvaRingot meg mi befolyásolja? Ha beveszel a szádon keresztül egy tablettát, annak semmi köze a hüvelyedhez ugyanis a gyűrű a hüvelyedben van és gondolom a gyógyszert nem abba a lyukba fogod berakni...
2009. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igenis befolyásolhatja sokminden. Pl. ilyen alapon akkor a Klion kúpot se befolyásolhatja semmi, mivel ott lent van. Alkoholt sem lehet inni amíg "szeded".
2009. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem befolyásolja
2009. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, az "Algoflex M" NEM BEFOLYÁSOLJA a nuvaringet , viszont itt vannak azok a gyógyszerek, amik igen !!!

-epilepszia kezelésére használt gyógyszerek,tuberkolózis ill. HIVfertőzések gyógyszerei, vagy egyb fertőző betegségek kezelésére szolgáló gyógyszerek (pl. grizeofulvin)és az orbáncfű tartalmú készítmények ( bizonyos nyugtatók/teák...)

2009. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok,azért irok ide mert itt sokan vagytok!!!!:)

Azt szeretném kérdezni,hogy ebbe a hónapba kimaradt a nuvaring használatom,és kaptam egy gyógyszert hogy stzedjem hogy megjöjjön!!!És mikor kivettem az utolsó nuvaringet,elmult a menstruációm,és (nem tudtam feltenni az újjat) szeretkeztem a barátommal,és szerintetek teherbe eshetek???köszi,

2010. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!