Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Reggel 8-kor szedem a gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel 8-kor szedem a gyógyszerem, és ma reggel elfelejtettem bevenni most vettem be 3/4 2-kor. Lehet baj belőle? Majd nem 6 óra késésnél még hat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyógyszer. Én amikor antibiotikumot szedtem, reggel 9kor és este 9kor szedtem, mert mindennap ugyanakkor kellett, azt mondták ha reggel elfelejtem, ne pótoljam, hanem beveszem az estit.
2012. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El felejtettem írni,fogamzásgátlót szedek.
2012. nov. 7. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:

gondolom foggatlo...

miert nem lehet azt meg delutanra idoziteni,mondjuk 6 orara???

miert kora reggel 8-ra? a het minden napjan kell szedni..te hetvegen is felkelsz a foggatlo miatt 8kor?

De mostmar mindegy ha igy kezdted, kovetkezo eletedben delutanra tedd at es kevesebb esely van kimaradasra.

2012. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló igen.Igen fel kelek hétvégén is nincs vele bajom a keléssel. CSak ma nagyon stresszes napom volt és elfelejtettem bevenni,most jutott eszembe,bevettem.Lehet baj 6 óra késésnél? vagy hatni fog úgy mint ha reggel vettem volna be.?
2012. nov. 7. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
12 órád van pótolni. ,ég ha 11 órát késtél volna nem lenne gond! Nekem a munkám miatt többször előfordul hogy kések pár órát! Az a lényeg hogy a 12-ben benne legyél! Nyugi :)
2012. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 óra késés belefér. De ez benne van a tájékoztatóban is.
2012. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3. ha neki így jó miért ne szedhetné így? ÉS egyébként ha át akarná tenni más időpontra simán átrakhatja bármelyik új levélnél, nem kell a következő életéig várnia :D

Gondolom te sem szedtél még egy szemet sem be :D

2012. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor minden rendben remélem :)
2012. nov. 7. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiu voltam:D 3#
2012. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ahogy már többen is írták, 12 órán belül be lehet venni, ha azon túl vagy, akkor ki kell hagyni és a következőt rendes időben kell bevenni. Függ a gyógyszertől egyébként, mert van amelyiken rajta van, hogy ha pl az 1. vagy a 3. héten felejtetted el bevenni akkor másképp kell, mint ha a 2. héten maradt ki egy szem. Olvasd el a tájékoztatóját! Nekem egyébként be van állítva a telefonom, hogy minden nap jelezzen este 9-kor, én akkor veszem be. 1-2 órás csúszások így is szoktak lenni, mert van, hogy elalszom a gyerekek altatása közben és akkor veszem be, amikor felébredek... a telefont persze lenyomom, csak nem jövök ki, főleg, ha még akkor nem alszanak... :))
2012. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!