Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megjött a menszeszem, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött a menszeszem, mikor vegyem be az első szemet?

Figyelt kérdés

Ma reggel iszonyú nagy fájdalommal....szokás szerint. Még nem vérzek rendesen, elég lesz akkor csak este bevennem az első szem tablettát?Már rögtön ezt a menszeszemet le fogja röviditeni a tabletta 4 napra? Reménykedhetem abban, hogy a tabletta segíteni fog, hogy ne legyenek olyan iszonyú nagy görcseim?

19/L


2009. aug. 14. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még ma vedd be. :)

Nekem az első pár szem még nem rövidítette le a menzeszt. De a görcsöket megszüntette.

2009. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mikor veszed be, az a lényeg, hogy még ma. Nekem sem rövidítette le elsőre a menses hosszát, de a görcsök elmúltak.
2009. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! én is ugyanebben a cipőben járok, 5 napja kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, és nekem is nagyon nagy görcseim szoktak lenni.


mivel minden nap ugyanabban az időpontban kell bevenni a gyógyszert, válassz egy olyan időpontot, amikor többnyire mindig olyan helyen vagy, ahol be tudod venni, vagy már biztos, hogy ébren vagy. nekem az esti időpont alkalmasabb, ezért neked is azt javaslom.


a görcseimet nekem nem szüntette meg egyelőre, és nem is rövidítette le, ugyanolyan hosszú maradt, mint eddig. a jótékony mellékhatásokat 1-2 hónap múlva várhatod, én is reménykedek a görcsök elmúlásában.


remélem te is jól jársz majd vele!

2009. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Nekem a doki azt mondta, hogy 6napról 4 napra le fogja rövidíteni, de arra már nem is emlékszem, hogy rögtön az elsőt....na mind 1.

Valakinek tapasztalatok Minisiston tablettárol?

2009. aug. 14. 10:54
 5/8 A kérdező kommentje:

10:52. harmadik válaszolo:

1.Hülye nem vagyok, minek indulsz ki magadbol.

2.Ha nem tetszik a kérdés, akkor minek jössz be? Hol kérdezzem meg, ha nem itt?

3.Alig vártam már hogy mehessek el a dokitól, most voltam amugy először, és azért féltem is.

4. Csak egy levelet kaptam gyógyszertárban próbára, tehat se dobozt, se betegtájékoztatot nem kaptam

2009. aug. 14. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ma, amikor szedni szeretnéd minden nap, abban az időpontban. Nekem 3-ról 2 napra rövidítette, a görcsök megszűntek.
2009. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja de a tabitól meg nem félsz,de a dokitól nem mersz egy mondatot megkérdezni..vicces..minek neked tabi akkor?


nem kaptál betegtájékoztatót... hol élsz te? faluba??

MINDEN tablettához kell hogy adjanak betegtájékoztatót a gyógyszer mellé.A helyedben bemennék valami nagyvárosba,normális gyógyszertárba.


Ja és azért irtam,hátha az ilyen gyengébbek észreveszik magukat,és kevesebb ilyen primitív kérdéssel kell találkozni.


Többet nem is írok,mert ezek után a "betegtájékoztatót nem kaptam" dolog után ....hehe..

2009. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kötözködöm inkabb, csak választ szerettem volna, amit kaptam is és köszönöm. Amugy meg mondta a doki, de biztos akartam lenni benne...ne mondd hogy te tökéletes vagy ! Igen és faluban élek, és meghozza Szlovákiában, ahol a magyarok teljes elnyomas alatt vannak, és én meg nem tudok tökéletesem szlovákul, szoval....azért kérdeztem csak meg, hogy biztos legyek abban, hogy jol e értettem meg amit a doki magyarázott...
2009. aug. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!